Який букет вибрати на весілля?

Як підібрати гарний весільний букет необхідно знати будь-якій нареченій! Адже весільний букет, це щось особливе, і навіть трохи казкове. Він просто зобов’язаний радувати вас весь день і гармонійно виглядати з вашим образом. У даній статті ми розглянемо поради відомих дизайнерів, які допоможуть вам не помилитися і вибрати найбільш приголомшливий букет квітів у вашому житті!

Необычные-свадебные-букеты-–-тренды-2018-6Вибір весільного букета залежить від придбаної сукні, стилю свята і власне вашої комплекції. Так що, коли будете купувати букет візьміть з собою шматочок тканини від сукні або її фотографію, а також фото закладу в якому весілля буде проходити. Це допоможе вам під час вибору. Рекомендуємо відвідати сайт http://holland.one, на якому ви зможете замовити чудовий весільний букет.

Також не варто забувати, що букет повинен виключно доповнювати сукню, і ні в якому разі не конкурувати з нею. Якщо ви вибрали розкішну сукню з великою кількістю аксесуарів, дрібних деталей і візерунків, то купуйте невеликий і милий букетик, який підходить за кольором, в разі більш скромної сукні ви можете зробити маленький акцент на букеті.

Крім цього зверніть увагу на форму букета, який вас цікавить. Насправді їх дуже багато видів, і всі вони мають свої переваги. Поговоріть з флористом, покажіть йому фотографії і він обов’язково допоможе вам підібрати букет ідеальної форми!

Важливою деталлю є ручка букета. Нерідко флористи прикрашають ручки стрічками або тканиною, а також додають різні аксесуари. Потрібно проявити пильність і переконатися, що ручка не є занадто довгою, адже такий прорахунок може зіпсувати всю картину!

Букет нареченої притягує всі погляди, а також об’єктиви фотоапаратів. Не варто тримати букет на рівні талії або занадто високо. Квіти повинні знаходитися якомога нижче, адже це дуже важливий момент. Чому не варто тримати букет в області грудей або талії? Відповідь проста, це розділяє ваш образ на дві частини, а нам потрібно цього уникнути! І ще не варто забувати, що квіти завжди дуже тендітні. Щоб не зіпсувати букет потрібно проявити обережність і акуратність.