Які жіночі вечірні сукні будуть модними в поточному році?

Одним з найважливіших елементів гардеробу будь-якої жінки виступає вечірня сукня. У таких сукнях представниці прекрасної статі відчувають себе привабливими і більш жіночними. До того ж подібні сукні можна назвати універсальними, так як сучасні дизайнери пропонують найрізноманітніші фасони і моделі суконь, тому можна знайти ідеальний варіант для будь-якого приводу. Важливо лише знати, які вечірні сукні будуть вважатися модними в поточному році.

vypusknyye-platya-2018-2019-4Хоча протягом багатьох років мода на жіночі сукні залишалася майже незмінною, в поточному році дизайнери представили чимало нових тенденцій. В моду знову повертаються довгі сукні, які добре підходять жінкам будь-якого віку, незалежно від комплекції. Тому на будь-якому урочистому заході жінка буде виглядати в такій сукні карколомно. Добре, якщо сукня буде прикрашена баскою, так як вона чудово виділяє вигини фігури, а також привертає увагу до талії.

У модних колекціях поточного року можна знайти і сукні-міді, декоровані баскою. Справжнім трендом вважаються приталені сукні, прикрашені яскравим коміром. Особливою популярністю користуватиметься відкладний комір. Дуже красиво виглядають сукні, декоровані рюшами, оборками, вишивкою, воланами і мереживами.

Можуть застосовуватися також великі складки. Міні-сукні теж вважаються дуже модними. При цьому найбільш популярною буде екстремальна довжина. Втім, цей фасон можуть використовувати лише дівчата, у яких бездоганна фігура і висока самооцінка. Не втрачають популярності і вечірні сукні-футляри. Вони можуть бути прикрашені розрізами і високими комірами. Для літнього періоду ідеально підійдуть легкі сукні з шифону. При цьому шифон є одним з найпопулярніших матеріалів. Якщо ж говорить про кольори суконь, то популярними вважаються: теракотовий, помаранчевий, зелений, червоний і фіолетовий кольори.