Які жіночі сумки варто вибрати для походів на роботу, побачень і покупок?

Складно уявити хоча б один жіночий образ без стильної сумочки. При цьому вибрати відповідну модель може бути непросто. Тому в гардеробі кожної жінки має неодмінно бути кілька сумок для різних випадках.

Michelle-Williams-Louis-Vuitton-Handbags-01Деякі жінки можуть заперечити, сказавши, що цілком можливо знайти універсальну модель, яку можна буде використовувати для найрізноманітніших цілей. Але це не так, оскільки подібної сумочки просто не буває. Складно уявити сумочку, з якою можна було б однаково зручно ходити на роботу, на пляж, по магазинах і на романтичне побачення.

Сумочка для роботи повинна бути практичною і місткою. У ній повинно вистачати місця для різної косметики і документів. При цьому така сумочка не повинна мати занадто яскравий колір. Краще зупинити свій вибір на моделях чорного, коричневого або сірого кольору. Така сумочка не повинна передбачати багато декоративних елементів, але при цьому повинна виглядати стримано і елегантно.

На побачення краще ходити з сумочками невеликого розміру. Відмінним варіантом може стати, наприклад, клатч. Важливо знати, що великі сумки на урочистих заходах є ознакою поганого тону, тому від них краще відмовитися. У такій сумці має міститися мінімум речей, оскільки навряд чи хтось ходить на побачення з папкою документів. В цьому випадку можна вибирати яскраві моделі, але варто стежити, щоб сумочка лише вносила в образ певні нотки, а не притягувала до себе основну увагу.

За покупками треба вирушати з великою і місткою сумкою. Не варто звертати увагу на дорогі розкішні моделі, оскільки така сумка повинна бути максимально практичною. Крім цього, бажано вибирати сумочки з екологічно чистих матеріалів.

Якщо ж ви маєте вибрати сумочку для відвідування пляжу, то можна підібрати модель, яка буде найкраще підходити до наявного купальнику. Можна віддати перевагу яскравій сумочці з оригінальним принтом. Бажано також, щоб сумка була водонепроникною. В цьому випадку можна буде сміливо залишати її на березі.