Які жінки подобаються чоловікам? 8 стереотипів

Будь-яка жінка хоче подобатися чоловікам! Для цього жінки користуються косметикою, намагаються правильно харчуватися, відвідують спортзал тощо. Але чи потрібно так старатися? У даній статті я розвію 8 стереотипів, того які жінки подобаються чоловікам!

8623Стереотип №1 — чоловікам подобаються худі

Практично для всіх жінок є одна аксіома — чим худіша, тим красивіша і краща. Переконувати, що чоловіки люблять всяких, і з висячими боками і з потрійним підборіддям — я не буду. Скажу лише, що згідно з проведеним дослідженням, вчені прийшли до висновку, що чоловікам подобаються різні жінки, але більшість чоловіків вважають, що в незалежності від комплекції тіло повинно бути підтягнутим і здоровим. Головне знати міру, не треба кидатися в крайнощі та доводити себе до хворобливого стану, як і не варто відкривати холодильник і поглинати все що там міститься.

Що робити? Правильно харчуватися і займатися спортом!

Стереотип №2 — великі груди запорука успіху у чоловіків

Більшості жінок, якщо запропонувати збільшити груди і надати хорошу клініку і хірурга, то із задоволенням піде на операцію, по збільшенню грудей. Хоча, якщо чесно, тут як і з фігурою, на будь-який розмір грудей знайдеться шанувальник. Згідно з опитуванням проведеним серед чоловіків, встановлено, що чоловік звертає увагу в основному не на розмір, а на форму грудей.

Що робити? Вранці віджимаємося, і приймає контрастний душ — для поліпшення форми грудей.

Стереотип №3 — чоловіки вибирають молоденьких

Це неправда! А як же щасливі шлюби, де чоловіки молодші за жінок! Багатьом чоловікам дуже цікаві жінки старшого віку, але єдине, що їх стримує це страх не виправдати очікування такої дами.

Що робити зі страхам? Не думати про вік, поменше злитися!

Стереотип №4 — чоловіки люблять розкутих жінок

Звичайно чоловікові з такою жінкою затишно в ліжку. Жінки вважають, що таким способом прив’яжуть до себе чоловіка, але це не так. Кожен чоловік власник і мріє бути першим у жінки, або хоча б в числі перших трьох, що б самому навчити жінку сексу.

Що робити, якщо ви дуже розкуті? Відповідь проста, не демонструйте свої вміння відразу, розкривайте їх поступово!

Стереотип №5 — чоловіки люблять дурних

В цей міф вірять багато жінок. Такий підхід притягує чоловіків, але ненадовго. Зараз чоловіки вважають, що саме розум притягує чоловіка до жінки, але і тут важливо не перестаратися, що б не відлякати.

Що робити? Бути собою!

Стереотип №6 — Чоловіків притягають слабкі дівчат

Це не міф! Навіть якщо ви сильна, то не зайвим буде показати чоловікові свою слабкість, і дати можливість йому показати свою чоловічу натуру.

Стереотип №7 — чоловіки божеволіють від гламурних дівчат

Дівчата гортають журнали, дивляться на дівчат там зображених і намагаються їм відповідати. Не поспішайте, кожен чоловік хоче зустрічатися зі звичайною дівчиною, а не з тонною штукатурки.

Що робити? Використовувати природні кольори, якими підкреслювати тільки природну красу!

Стереотип №8 — всі чоловіки божеволіють від стерв

Це маячня, чому жінки таке придумали? Жоден чоловік не відповість. Жінка повинна бути доброю, не в сенсі поступливою, а такою, заради якої чоловіки будуть готові на вчинки.

Що робити? Бути собою!

Таким чином, на питання: «Які жінки подобаються чоловікам?», відповідь проста — душевно багаті, природні, але зі своєю родзинкою.