Які захворювання можна лікувати за допомогою п’явок?

Якщо звернутися до історії, то можна дізнатися, що людство використовувало п’явок в медицині з незапам’ятних часів. В цілому, це зовсім не дивно, так як при правильному застосуванні вони здійснюють позитивний вплив на організм людини.

lechenie-pijavkami-polza-i-vred_10_1Лікування за допомогою п’явок навіть отримало назву, гірудотерапія. Відразу варто зауважити, що спектр захворювань, які лікує гірудотерапія дуже широкий. Перераховувати їх всіх можна практично нескінченно довго, тому в даній статті ми розглянемо тільки найосновніші. Отже, по-перше, за допомогою гірудотерапії можна вилікувати тромбофлебіт, захворювання при якому у венах з’являються тромби і відбувається процес запалення венозних стінок.

П’явки розріджують кров і це допомагає позбутися від проблеми. Причому в даному випадку гірудотерапію можна використовувати, як в якості основного, так і в якості додаткового лікування. По-друге, використовуючи п’явок можна поліпшити стан людини, яка перенесла інфаркт міокарда. Вони зменшують болючі відчуття, а також допомагають швидше прийти людині в себе. Причому хороші результати видно вже після першого сеансу і це дійсно великий плюс. Ще гірудотерапія використовується при кровохарканні і легеневій кровотечі. Все це стає можливим завдяки лікувальним властивостям слини п’явок. Причому вона не тільки призупиняє саме кровохаркання, але ще і повністю запобігає процесу розпаду тканин. Крім цього, гірудотерапія стала відмінним засобом лікування такого жахливого захворювання, як геморой.