Які засоби проти випадіння волосся краще допомагають?

Випадіння 50-100 волосин на день — це норма. Якщо ж на гребінці завжди залишається пучок, а після миття голови — навіть й два пучки волосся, варто замислитися. Своєчасний початок застосування лікувальних та профілактичних засобів проти випадіння волосся допоможуть уникнути ще більш негативних наслідків. Ми розповімо про 2 засоби, які обов’язково мають бути на полиці у вашій ванній кімнаті.

 • Страждаєте від сезонної втрати волосся?
 • Маєте напружений графік зі стресовими ситуаціями?
 • Експериментуєте з дієтами?
 • З віком пасма стали тоншими?

Навіть якщо втрата й стоншення волосся — цілком природне явище, це ще не означає, що ви маєте з цим миритися. Поліпшити ситуацію допоможе тандем: спеціальний шампунь + лікувальні ампули.

Шампунь проти випадіння волосся

На відміну від звичайних шампунів, засоби для очищення пасом зі зміцнювальною формулою стимулюють мікроциркуляцію крові у шкірі голови, живлять волосяні цибулини та роблять пасма сильнішими. Шукайте у формулі такі складники:

 • амінексил,
 • стемоксидин,
 • вітаміни.

Проте не варто забувати, що використання шампуню — лише перший крок у боротьбі зі втратою волосся. Шампунь — більше профілактичний, ніж лікувальний засіб. Для максимального ефекту й отримання якнайшвидших видимих результатів потрібно поєднати очищувальний засіб з ампулами.

Ампули проти випадіння волосся

Ампули — ваш домашній курс лікування. Завдяки спеціально розробленому аплікатору засіб максимально дістається волосяних цибулин і шкіри голови та забезпечує ефективний вплив. Для видимого результату експерти рекомендують пройти повний курс згідно з інструкцією від виробника, без переривання процедури.

Лайфхаки для тих, хто мріє про густу шевелюру

Ознайомтеся з нашими порадами, які зроблять вашу боротьбу дійсно виграшною:

 • Виконуйте масаж шкіри голови під час використання шампуню і перед сном. Масаж покращує мікроциркуляцію крові — це знають усі. Але, мабуть, не кожному відомо, що саме такий ефект потрібен для прискорення росту нових волосин. Масажні рухи під час нанесення шампуню чи ампул сприяють кращому впливу засобу на шкіру голови та корені. Додатковий бонус — зниження рівня стресу, релакс, тому не забувайте виконувати масаж перед сном.
 • Мийте голову не гарячою, а теплою водою. Хоча допоки точно не доведено, що гаряча вода є однією з причин втрати волосся, все ж деякі експерти вважають її винуватицею запалення шкіри голови й, як результат, мініатюризації цибулин та стоншення волосин.
 • Відмовтеся від використання фену. Мінімізуйте застосування фену. Намагайтеся виділити час, щоб пасма висохли природним способом.
 • Їжте продукти, які зроблять ваші локони здоровими та гарними. Живіть пасма корисними компонентами і зовні, і зсередини. В останньому випадку це буде вживання деяких продуктів: нежирного м’яса, листової зелені, горіхів, риби, бобів та інших продуктів, що багаті на залізо, білок, цинк і вітамін В12.
 • Просто дихайте! Так-так, все правильно. Коли ми стресуємо, ріст волосся сповільнюється. Тому варто навчитися правильно і вчасно розслаблятися. І перший крок до цього — глибоке дихання.

Виконуйте усі процедури, і ваше волосся буде вам вдячне!