Які вологі серветки найбезпечніші для малюка?

Дитяча шкіра набагато чутливіша і тонша, ніж у дорослих. Вона постійно перебуває в активному рості, через що засоби гігієни для малюків важливо вибирати особливо ретельно. Шампуні, гелі, лосьйони і серветки регулярно знаходяться в контакті з епідермісом, тому вони повинні бути повністю безпечними. Їх склад повинен бути максимально натуральним і не містити токсичні речовини. Матеріали, використовувані для виробництва засобів гігієни, також не повинні завдавати шкоди ніжній дитячій шкірі.

2051b137b18990c540afda9a93c7f315Вибирати дитячі вологі серветки, які є засобом першої необхідності, потрібно особливо ретельно. Розглянемо, чим же вони відрізняються від інших і чому підходять найменшим.

Johnson’s — від маківки до п’ят

Johnson’s baby знають толк в продуктах для турботи про дітей. Серветки «Від маківки до п’ят» створені без ароматизаторів і шкідливих елементів в складі, які можуть викликати подразнення. Розроблені спеціально для чутливої дитячої шкіри. Серветки настільки делікатні і нешкідливі, що можуть використовуватися на всіх частинах тіла, навіть обличчі.

Pampers Aqua Pure

Вологі серветки Pampers Aqua Pure німецького виробництва використовуються для щоденного очищення шкіри малюка. Особливості продукту:

 

  • Без аромату;
  • З натуральною бавовною;
  • Без спирту;
  • Протестований дерматологами.

99% складу зволожуючої і очищаючої рідини є вода. 1% містить безпечні речовини, дерматологічно протестовані.

SMILE ‘»Minions»  MIX limited edition

Дітки люблять персонажів мультфільмів і яскравий дизайн. Виробник вологих серветок Smile вирішив створити колекцію з героями з мультфільмів. Продукт не тільки порадує дітей яскравою упаковкою, а й відмінно впорається з основним завданням — очищенням. Серветки не мають запаху, але містять вітаміни і Д-пантенол. А також в складі є екстракти череди, ромашки та календули для турботи про шкіру дитини!

Huggies All Over Clean

Компанія Huggies підходить до створення товарів для гігієни з турботою про найменших. Очищуючі і зволожуючі серветки «All Over Clean» мають нейтральний PH. Не містять спирту і аромату. Серветки комфортно використовувати, адже вони не мають неприємного липкого ефекту. Не викликають подразнення на шкірі дитини і повністю гіпоалергенні.