Які види сушки для рушників бувають?

Вибір сантехніки завжди був хвилюючим та проблематичним питанням. Раніше подібну покупку було складно зробити через дефіцит, а на сьогоднішній день величезний вибір сантехніки змусить навіть задуматися професіонала. Сушка для рушників у ванну кімнату є досить популярним елементом, який вимагає також ретельного вибору. У даній статті ви дізнаєтеся більш докладно про характеристики сушарки для рушників, а також про те, за якими критеріями їх слід вибирати.

Які види сушки для рушників бувають?

Сушки для рушників, представлені на сайті https://mario.com.ua/water/, розрізняють по різних видах нагріву. Серед них:

  • Водяна сушка для рушників є одним з найпопулярніших і часто зустрічаються на прилавку. Основною перевагою такого виду сушарки для рушників є його доступність і низька вартість. Крім того, його дуже легко обслуговувати, оскільки підключення йде безпосередньо від стояка із гарячою водою. Однак такі моделі мають і суттєвий недолік, оскільки вони стають холодними, якщо відбувається відключення гарячої води.
  • Електрична рушникосушка не залежить від подачі гарячої води, в чому і полягає її основна перевага. Незважаючи на те, що вона працює від електроенергії, її споживання незначне. Встановити цей агрегат можна самостійно не тільки у ванній кімнаті, але і в іншому зручному місці. Нагрівається електричний сушка для рушників за допомогою масляного або «сухого» теплоносія. Такі моделі не нагріваються на понад 60 градусів, що дуже добре, якщо в сім’ї є маленькі діти. Такий нагрів допоможе уникнути опіків, якщо хтось ненароком доторкнувся до рушникосушарки.
  • Комбінована рушникосушка є функціональним, однак, і найдорожчим. Купуючи такі моделі, людина може самостійно вибирати тип нагріву залежно від умов. Якщо в приміщенні є гаряче водопостачання, то він буде працювати від води. Якщо подача води з якихось причин припинена, то рушникосушитель з легкістю може працювати від електрики.

Матеріал рушникосушарки

При виборі сушарки для рушників, дуже важливо звертати увагу на матеріал, з якого він зроблений, так як це відіграє велику роль в якості нагріву. Існують такі види матеріалів для сушки для рушників:

  1. Нержавіюча сталь користується найбільшою популярністю у виготовленні водяних сушки для рушників, тому що цей матеріал є досить міцним і може витримати сильні перепади температури. При цьому товщина стінок не повинна бути занадто маленькою, інакше виріб швидко прийде в непридатність. Найоптимальнішою вважається товщина не менше ніж 3 мм.
  2. Мідь також активно використовується у виготовленні сушки для рушників. Її основними перевагами є стійкість до корозії, швидке нагрівання та тривале остигання. Якщо говорити про вагу, то сушки для рушників з міді є більш легкими, ніж з нержавіючої сталі.
  3. Чорна сталь зазвичай використовується в сушки для рушників, що працюють від електрики. Також його можна використовувати в приватному будинку, який має власну систему опалення. Для установки в квартирі сушки для рушників з даного матеріалу не дуже хороші через агресивне середовище центрального водопостачання.
  4. Латунна сушка для рушників має різноманітні форми, а також привабливий зовнішній вигляд. Установка такого сушарки в квартирі не рекомендується, так як він теж не зможе витримати навантаження центрального водопостачання. Таку сушарку можуть встановлювати ті, хто проживає у власному будинку з автономним опаленням.

Як вибирати сушку для рушників?

Коли ви зважитеся на покупку сушки для рушників, дуже важливо заздалегідь продумати, яке підключення підійде саме вам, інакше ви можете просто витратити гроші в порожню.