Які вибирати книги для дітей?

Кожна дитина для того, щоб повноцінно розвиватися повинна знайомитися з книжками. Це не просто процес отримання інформації, який можна передавати і усним способом. Книги — це набагато більше, ніж просто розповідати казки на ніч. З книжками рекомендують знайомити діток з самого раннього віку.

children_reading23333Найперші варіанти книг сьогодні випускаються за спеціальною технологією, яка дозволяє гратися книжками діткам до одного року. Книги для дітей до одного року випускаються з поліетилену. Вони не промокають, з ними можна купатися, вони можуть використовуватися в якості прорізувача для зубів. Вони повністю створені за вимогами іграшок до однорічного віку. При цьому на кожній сторінці книжки зображені тварини або предмети, можуть бути представлені фігури з різними кольорами.

Таким чином, дитина отримує можливість вперше почати вивчати цей світ. Всі картинки великі для того, щоб малюк міг добре їх розглядати і запам’ятовувати. Приблизно в півтора рочки вже навіть лікарі рекомендують купувати книги для детей. У цей період настає найважливіший етап розвитку і це не тільки отримання інформації, а й розвиток моторики і тактильних навичок. У цьому віці дитина повинна навчитися перегортати сторінки книги.

Це головне завдання для малюка, так як це допоможе навчитися управляти руками. У півторарічному віці батьки купують своїм діткам картонні книжки. Це спеціальні і дуже зручні моделі. У них досить товсті сторінки, які легко перегортати. На кожній сторінці пропонується якісний великий і барвистий малюнок. Уже в таких книжках підписані слова, для того, щоб дитина бачила літери і починала звикати до їх сприйняття.

До речі, вас може зацікавити книга Общаться с ребенком. Как?, яку цікаво буде почитати у вільний час.

Приблизно з 5-ти років варто починати купувати малюкам абетки і книжки, де є казки, написані по складах. П’ять років це вже той вік, коли можна і потрібно починати вчити дитину читати. Читання допомагає розвивати мозок, сприйняття, фантазію і посидючість. Завдяки цікавим для дитини книжкам її можна привчити до читання і тоді книга стане її найкращим другом. Це ідеальний варіант для батьків, які мріють, щоб їхня дитина була дуже розумною.