Які весільні сукні модні в 2018 році?

Весільна мода регулярно підносить нові варіанти, здавалося б, уже давно зрозумілих і гранично передбачуваних весільних суконь. В тренді завжди жіночність і силует, запропонований ще в середині минулого століття Крістіаном Діором. Однак, завжди є місце експериментам. Модні будинки не перестають дивувати креативом і оригінальністю. До слова сказати, щоб виділитися нареченій сьогодні, потрібно зовсім небагато — лише сміливість і відчуття стилю.

Aleksandri_4033-400x650Важливо пам’ятати, що вимоги до весільної сукні стосуються не тільки дизайну, але і практичних аспектів. Нареченій має бути комфортно у весільній сукні. Адже торжество часом триває кілька днів. Однак, головним трендом у весільній індустрії стає використання декількох весільних суконь (протягом торжества наречена переодягається кілька разів). Зовсім необов’язково, щоб сукні вражали своєю дорожнечею і шиком. Важлива сама суть змінюваності образів.

Головні модні тренди

Найбільш помітні тенденції сучасного ринку перераховані нижче:

 

  • впровадження у весільний образ чорного кольору;
  • сукні світло-блакитних відтінків;
  • вбудовані у сукні прикраси;
  • сукні-комбінезони;
  • накидки.

Багато людей і сьогодні асоціюють чорний колір виключно з трауром. Однак, важливо розуміти, що чорний колір дає можливість створювати унікальні, контрастні образи.

Виключно чорна сукня в якості вінчального вбрання виявиться надто екстремальною для більшості жінок. Але локальне впровадження чорних елементів у весільну сукню гарантовано дозволить урізноманітнити образ, зробити його не тільки актуальним, але і незабутнім.

Плаття-комбінезон в якості весільного вбрання — явний виклик суспільству. Тим часом, навіть стилісти рекомендують використовувати цей варіант в якості додаткового (на зміну основного в низці кількох образів).

Від фати наречені відмовляються все частіше. Звичайно, ця деталь може вважатися класичною в шлюбному образі. Однак, ринок сьогодні пропонує більш уніфіковані варіанти — накидки, які можуть бути виконані не тільки з прозорих і легких тканин. Особливо часто ця деталь використовується у весільних образах, які використовуються на зимових весіллях.