Які варіанти пологів вважаються найбільш популярними?

У період вагітності жінка намагається максимально підготуватися до майбутніх пологів, оскільки вони є досить великим стресом як для самої породіллі, так і для малюка. Тому багато жінок намагаються передбачити всі дрібниці, щоб в найвідповідальніший момент знати, що все точно піде за планом. При цьому сьогодні існує кілька варіантів пологів, які вважалися недоступними ще 20-30 років тому.

vtoraja-beremennost-2Крім стандартного варіанту пологів, жінка може розглянути й інші види, щоб вибрати найбільш підходящий для себе. Звичайним видом пологів вважається знаходження жінки в процесі народження дитини в положенні лежачи на спині. На сьогоднішній день практично всі жінки народжують в цьому положенні, хоча воно і вважається самим протиприродним. Примітно, що сучасні лікарі мають величезний досвід в прийнятті подібних пологів, тому можуть попередити появу різних ускладнень, а також в найкоротші терміни вирішити практично будь-яку проблему.

Крім цього, такий різновид пологів є найбільш звичним для жінки, тому вона відчуває себе максимально впевнено. Ще однією перевагою пологів, лежачи на спині, є порівняно невисока ціна. Другий різновидом пологів є кесарів розтин, коли поява дитини на світ проводиться за допомогою хірургічної операції. У більшості випадків подібний вид пологів є крайнім заходом, коли інші варіанти пологів з якихось причин неможливі.

Вибираючи кесарів розтин, жінка практично не відчуває болю, а також може уникнути серйозних навантажень на м’язи тазового дна. Крім цього, такий вид пологів максимально виключає можливість асфіксії дитини під час появи на світ, а також дозволяє точно призначити дату народження дитини. Останнім часом набирає популярність ще один варіант пологів, при якому жінка перебуває у вертикальному положенні. На думку фахівців, це найбільш природна поза для народження дитини. Жінка може знаходитися на корточках або на четвереньках, а лікар вчасно підхоплює дитину знизу.