Які УЗД апарати застосовуються у ветеринарії?

Варто розуміти, що за здоров’ям свого вихованця необхідно стежити. Сьогодні існує велика кількість різноманітних методів діагностики. Дуже поширеними серед них прийнято вважати УЗД.

2tL5OyqOPcEДля чого необхідні УЗД апарати?

В першу чергу вони допомагають ветеринарним лікарям дуже швидко, чітко і ефективно поставити тварині правильний діагноз. Сучасні УЗД апарати https://rh.ua/ru/uzd-aparati/veterinarnye-uzi-apparaty/ дуже ефективні. Досить часто їх можна зустріти не тільки в клініках, але і на скотарських фермах. Дуже важливо розуміти, що в першу чергу дане обстеження дозволяє зберегти позитивний настрій у господарів тварин. Адже, їм вкрай важливо знати, що відбувається з улюбленим вихованцем і чому у нього виникли ті чи інші негативні прояви.

В сучасних клініках УЗД апарати успішно використовуються для постановки діагнозу тварині. Варто зазначити, що існують різні типи УЗД апаратів. До їх числа можна віднести:

 

  • стаціонарні;
  • ручні;
  • портативні.

Звичайно, найбільш часто використовуються ручні УЗД апарати у ветеринарії оскільки вони є найбільш зручними. Екран у такої моделі вбудований безпосередньо в сам апарат. Це дозволяє проводити діагностику дуже просто і максимально комфортно. Звичайно, апарат не відрізняється великим екраном, але для попередньої постановки діагнозу його цілком вистачає. Працюють такі апарати від вбудованого акумулятора. Їх дуже зручно транспортувати, що є додатковою перевагою для фахівця.

Портативні УЗД апарати мають набагато більші розміри. Їх також можна використовувати безпосередньо в місці розташування тварини. І саме це є головною перевагою для ветеринарного лікаря.

Ну, а стаціонарні УЗД апарати найчастіше можна зустріти в сучасних клініках. Вони не призначені для транспортування, але також мають чималу кількість переваг.

Кожен з перерахованих вище видів діагностичного обладнання має дисплей, панель управління і ультразвукові датчики. Вони повністю безпечні для тварин. Варто відзначити, що дане обладнання істотно спростило завдання постановки вірного діагнозу. Саме з цієї причини їх так успішно використовують в сучасній ветеринарній практиці. Це справжнє диво поточного часу.