Які спідниці модні в сезоні 2019?

Основним елементом літнього гардеробу, звичайно ж, вважається спідниця. Її можна сміливо поєднувати з різними майками, футболками та навіть блузками. Однак для отримання чудового образу, необхідно з усією уважністю і відповідальністю підійти до вибору даного виробу.

66676767 (1)Давайте з вами з’ясуємо, які спідниці користуються особливою популярністю в цьому сезоні. Спідниці-олівець не втрачають своєї актуальності протягом останніх кількох років. Це досить елегантні і в той же час суворі вироби, які ідеально підійдуть для офісного лука. До того ж такі спідниці можуть бути виготовлені з різних матеріалів, починаючи з натуральної шкіри і закінчуючи текстилем з принтом.

Якщо ж говорити про напівпрозорі вироби, тут в основному справа стосується шифонових і мереживних спідниць, які можна сміливо вважати оптимальним варіантом для жаркої пори року. До того ж для додання загальному образу якоїсь сексуальності, такі прозорі вироби рекомендується поєднувати з міні шортами, подовженим джемпером або ж жакетами.

Спідниці максі сьогодні представлені в самих різних варіантах. Тут можна підібрати як пишну циганську спідницю, яка оформляється безліччю збірок в області талії, спідницю з запахом і більш романтичну річ, оформлену численними воланами і оборками.

Якщо говорити про спідниці із запахом, в цьому році вони дещо подібні з обгорткою. У верхній частині виріб відмінно підкреслює стегна і лише трохи прикриває ніжки. Таким чином, формується розріз, який надає загальному образу сексуальність та оригінальність. При цьому такий варіант ідеально підходить як для повсякденного життя, так і для вечірніх виходів у світ.

Якщо говорити про міні спідниці, то вони ніколи не вийдуть з моди. Звичайно ж, в середині 80-х років минулого століття такі вироби були більш видовженими. Однак сьогодні міні спідниці просто підкорюють нас своєю максимальною відкритістю. При цьому слід зазначити, що дизайн міні спідниці буває дуже різним, починаючи зі звичайного вузького варіанту і закінчуючи більш трапецієподібним фасоном.