Які шпалери вибрати для дитячої кімнати?

Малюка з перших хвилин його життя повинна оточувати комфортна і красива обстановка. Все це важливо для формування його смаку та особистості. Тому і до оформлення дитячої кімнати треба підійти дуже відповідально. Адже це маленький і затишний світ, де він росте і розвивається.

krasivye-oboi-dlja-detskoj-8a48e2bЯкі шпалери краще вибрати для дитячої кімнати?

При виборі шпалер за даним посиланням https://vashinterier.ua/catalog/shpalery-1/prymishchennya-1/dytyacha-2/ для кімнати малюка батькам необхідно врахувати наступні фактори:

  • дитячі шпалери для стін повинні бути безпечними. Матеріал, з якого вони виготовлені, повинен мати гігієнічні сертифікати, бути нетоксичним, не викликати алергію та обов’язково бути пожежобезпечним. Найкраще, якщо шпалери будуть виготовлені з натуральних матеріалів;
  • їх малюнок і сюжет повинні бути цікавими для дитини, відповідати характеру, темпераменту і пристрастям;
  • дитячі шпалери повинні бути веселими, спокійними за колірною гамою, щоб не дратувати психіку дитини.

Поки діти маленькі, особливу увагу варто звернути на забруднюваність шпалер і можливість їх очищення підручними засобами. Адже не секрет, що малюки пізнають світ руками, їм подобається малювати та буває складно пояснити, чому не можна малювати на стіні. Найкраще для цих цілей підходять паперові шпалери з вініловим напиленням. З них легко видалити будь-яке забруднення, і вони екологічно безпечні для здоров’я маленького художника.

Якщо дитина вже досить велика, то обов’язково варто з нею порадитися, коли обговорюєте майбутній ремонт у квартирі та в її кімнаті. Батькам варто врахувати думку дитини. Важливо, щоб вона у своїй кімнаті відчувала себе комфортно і впевнено.

Шпалери для хлопчиків можуть відображати спортивну тематику, містити сюжети, присвячені географії, подорожам, космосу або улюбленим мультяшним супергероям.

Якого кольору вибрати шпалери в дитячу кімнату?

Шпалери для дівчаток можуть мати казкову або квіткову символіку. Традиційно дівочі шпалери мають ніжне забарвлення, в той час, як шпалери для хлопчиків найчастіше бувають в блакитній гамі, іноді нейтральній.

Підбираючи дитячі шпалери, необхідно враховувати питання їх поєднання з предметами меблів і декору. Часом правильно це зробити непросто. У цьому питанні прекрасно допоможе грамотний дизайнер інтер’єру. Відвідавши його та отримавши рекомендації щодо дизайну, вам буде легше визначитися із загальною колірною гамою, необхідними матеріалами для ремонту і видами текстилю для декору. Зазвичай після такої консультації ремонт просувається набагато швидше.

При створенні інтер’єру в кімнаті дитини, треба прагнути врахувати кожну дрібницю, що відповідає за комфорт і безпеку вашого малюка.