Які шпалери безпечні для дітей?

При оформленні дитячої кімнати в першу чергу потрібно дбати про здоров’я і безпеку дитини. Тому звертайте увагу на той матеріал, який використовуєте при будівництві або ремонті, і шпалери не виняток. Для створення природної атмосфери шпалери повинні складатися з екологічно чистого матеріалу.

fotooboi-v-detskoj-komnate-4Шпалери можуть бути текстильними, рідкими, паперовими, вініловими та іншими. Для того щоб зрозуміти, які шпалери краще використовувати в дитячій, треба бути обізнаним з кожним з видів ближче.

1. Паперові шпалери не викликають алергічних реакцій. З фінансової точки зору цей варіант найдешевший, правда, і термін його експлуатації поступається іншим.

2. Текстильні шпалери. Вони вважаються одними з найбезпечніших, ціна вище середньої, легкі в догляді, мають різноманітність дизайнерських рішень, що дозволяє створити оригінальний стиль інтер’єру.

3. Вінілові шпалери. Повністю безпечні, пухнасті і м’які на дотик, славляться довгостроковістю експлуатації. До того ж їх можна мити, не боячись за те, що малюнок зітреться.

4. Рідкі шпалери. Вони безпечні, екологічно чисті, економічні та практичні. Варто відзначити і те, що з їхньою допомогою ви можете змінювати стиль інтер’єру стільки разів, скільки вам захочеться. Не забувайте залучати до творчого процесу і саму дитину.

Звичайно ж, на сторінці https://walldeco.ua/fotooboi-detskie продаються виключно безпечні та якісні фотошпалери для дітей.

Завжди радьтеся з дитиною перед вибором шпалер, щоб оформлення кімнати було їй до душі, можливо ваша дитина захоче фотошпалери. Адже всі діти більшу частину свого часу знаходяться у своїй кімнаті, і, щоб у них був гарний настрій, дозвольте втілити в життя їхній ідеї. Враховуйте і те, що в ранньому віці діти більш вразливі та емоційні. Тому новонародженим протипоказані об’ємні малюнки і яскраві фарби, адже вони будуть їх дуже сильно дратувати. За особливостями характеру потрібно підбирати колір. Наприклад, емоційним дітям підійдуть холодні тони, пасивним — яскраві, насичені, з великим малюнком, флегматикам — теплі тони.

Всі перераховані вище шпалери є абсолютно екологічно чистими і безпечними для вашого малюка.