Які речі жінки можуть позичити з чоловічого гардероба?

Купівля нового одягу може бути важким заняттям не тільки через великий вибір, але також через гроші. Цікава ідея полягає в тому, щоб дівчатам не купувати деякі предмети одягу, можна їх позичити у свого хлопця.

20140727-DSC03259Якщо чоловічі речі дійсно якісні, як наприклад, то вони забезпечать комфорт і відчуття стилю. Правда, нижню білизну краще залишити чоловікам і зосередиться на інших елементах їхнього гардеробу.

Сорочка

Способів використання чоловічої сорочки в жіночому гардеробі більш ніж достатньо. Найкраще підходять картаті сорочки або класичні білі. Широку сорочку можна носити, як ви хочете, починаючи від звичайного варіанту і закінчуючи доповненням у вигляді ремінця. Таким чином, ви отримуєте вільне вбрання практично безкоштовно. З’єднайте сорочку з легінсами і спортивними черевиках для комфорту.

Якщо ви є прихильницею більш жіночного стилю, додайте на талію пояс, щоб підкреслити свою витонченість. Проблемою може бути велика різниця між вашим розміром і розміром одягу вашого хлопця. На щастя, це прекрасна можливість поекспериментувати — спробуйте використовувати сорочку в якості сукні.

Толстовка

Чоловіча толстовка з капюшоном є синонімом тепла і затишку. Ваш хлопець, звичайно, не перейматиметься через одяг, якщо ви будете почувати себе в ньому чудово. Толстовка — це дуже гарне доповнення до вільного, спортивному одязі, особливо взимку. Найкраще толстовка поєднується з білою футболкою і шкіряною курткою.

Куртка

Ще один елемент чоловічого одягу, який ви можете спокійно носити — куртка. Це, на жаль, можливо тільки, якщо різниця в розмірах не дуже велика, в іншому випадку ви будете виглядати занадто масивно. Об’єднайте куртку із звичайним повсякденним одягом або більш вечірнім, наприклад, маленьке чорне плаття — все залежить від стилю куртки. В результаті, в кожен наряд ви додасте трохи оригінальності.

Аксесуари

Більшість чоловічих аксесуарів вже широко використовуються жінками. У магазинах навіть продаються жіночі версії аксесуарів чоловічої статі. Немає необхідності купувати такі речі, просто подивіться в шафу свого хлопця. Скажімо, чоловічий годинник виглядають елегантно і робить жіноче зап’ясті візуально тоншим. Ви можете поєднувати годинник з різним вбранням, наприклад з курткою і білою сорочкою.