Які продукти знищують жіночу красу?

Спокуслива зовнішність немислима без фізичної гармонії, яку в першу чергу визначають харчові звички. Саме тому нещодавно фізіологи вирішили з’ясувати, які продукти знищують жіночу красу і руйнують привабливість жінки.

833Призове місце отримали напівфабрикати. У пору, коли дамський світ не надто цікавило питання, які продукти знищують жіночу красу, ці страви покінчили з кухонним рабством. Зараз відомо, що глутамат натрію, який міститься в напівфабрикатах знижує еластичність шкіри і сприяє виникненню акне.

 
Не відстає від напівфабрикатів газована вода: аспартам, який входить в її склад провокує розвиток хвороб порожнини рота, патологій серця, остеопорозу, целюліту і ожиріння.

Перенасичені канцерогенами смажені десерти призводять до утворення пухлин, холестеринових бляшок, активізують секрецію сальних залозок, що викликає алергію та акне. Слабоалкогольні напої через шкідливі ароматизатори, барвники і складні штучні добавки, які у них містяться уповільнюють метаболізм та підвищують вагу. Поширені консерви, у складі яких є небезпечні хімічні речовини, що погіршують стан зубів, нігтів та волосся.