Які продукти здатні підготувати тіло до пляжного сезону?

Граціозна фігура до літа — мрія кожної дівчини. Тому з настанням весни і теплих днів багато хто задається питанням: які продукти здатні підготувати тіло до пляжного сезону після холодів і тривалої зими?

shutterstock_316389359Безсумнівно зимовий раціон харчування представлений кашами, за винятком гречаної і вівсяної, жирними сортами м’яса, молочними продуктами підвищеної жирності, а так само борошняними, солодкими виробами, бананами і грушами — тепер неприпустимий. Але як бути, які продукти здатні підготувати тіло до пляжного сезону? Ви праві в одному — потрібно терміново переглянути раціон харчування і відмовитися від енергоємних продуктів. Від тих страв, які містять тваринні жири і цукор. В ідеалі варто забути про хліб. Але якщо не виходить, то обмежити його вживання до мінімуму перейшовши на дієтичні сорти хліба з висівками.

Необхідно ввести в свій раціон велику кількість овочів і листової зелені. Свіжі салати, кефір і йогурт зниженої жирності — це основні продукти, які дозволять зайвим жирам зникнути в лічені дні. Останній прийом їжі варто перенести на 17:00 год вечора. Якщо ввечері почне долати голод, його легко можна втамувати склянкою випитого знежиреного кефіру.