Які продукти утворюють жир?

Боротьба із зайвою вагою у абсолютної більшості представниць прекрасної статі затягується чи не на все життя. У одних цьому сприяє генетична схильність до повноти, в інших – прагнення зберегти бездоганність фігури обумовлена особистими амбіціями.

produkty-obrazuushie-jirАле які б причини не спонукали жінок залишатися витонченими і привабливими, більшість цікавить одне одвічне питання: які продукти утворюють жир?

Знаючи хоча б приблизний перелік подібних продуктів, можна розпланувати приблизне меню, дотримуючись якого, жінка буде поступово розлучатися із зайвою вагою, а її фігура – почне ставати витонченою.

Отже, які продукти не слід вживати, щоб схуднути?

 

Тут, в першу чергу, необхідно визначитися зі своїми уподобаннями. Якщо меню планується на основі низькокалорійної дієти, то продуктами, небажаними (або навіть забороненими) до вживання вважаються ті, калорійність яких обумовлена високим вмістом жиру і вуглеводів. Сюди можна віднести: жирні сорти ковбас, окремі сорти м’яса, майонез, цукор, білий хліб, випічка, цукерки, тістечка.

Якщо жінка віддає перевагу свіжим фруктам і овочам, то основою меню можуть стати такі продукти: яблука, капуста, листова зелень, томати і огірки. Заповнити недолік потрібних організму мікроелементів і вітамінів в даному випадку дозволять пісне м’ясо або риба нежирного сорту. Природним джерелом необхідних вуглеводів можуть стати різні сухофрукти, фініки і т. д. В список «небажаних» продуктів тут потрапляють ті, які містять високу кількість жиру і вуглеводів (солодощі, випічка і т. д.).

Які продукти виключити з раціону?

Любителькам м’яса дієтологи радять вибудовувати свій раціон, грунтуючись на власних уподобаннях. Даний варіант меню називають ще «білковим». Зрозуміло, що в зазначений раціон слід включити такі продукти, як: пісне м’ясо, нежирна риба, курячі або перепелині яйця і т. д. Проте тут необхідно враховувати, що даний варіант меню не рекомендується застосовувати довго: незважаючи на те, що білки є свого роду «будівельним» матеріалом для організму, вуглеводи, тим не менш, для нього дуже потрібні. А продукти, що містять ці самі вуглеводи у великій кількості, є небажаними в описуваному раціоні.