Які повітряні кульки вибрати для дитини?

Дитинство — час чарівництва, барвистих свят, ожилих казок і яскравих вражень, які залишаться на все життя. Порадувати малюків легко: вони завжди щиро радіють навіть маленькій іграшці або цукерці. А різнокольорові повітряні кульки приводять дітей у захват.

f3f64981bd6a (1)Оформлення дитячого свята

Будь-якій дитині сподобається, якщо її день народження прикрасять яскравими повітряними кульками. Це швидкий спосіб створити радісну атмосферу. Кульки не вимагають спеціального догляду: їх не можна розбити або перекинути, їм не страшні перепади температур, сонце, вітер. Повітряні кульки не залишать байдужою жодну дитину і стануть прекрасним доповненням до основного подарунка. А доставка шаров Киев є дуже вигідним рішенням, яке зекономить ваш час.

Все що потрібно — це лише трохи фантазії для того, щоб здивувати малюка. Можна зробити арку, облаштувати фотозону, виготовити фігурки персонажів з мультиків або просто наповнити кімнату безліччю різнокольорових літаючих кульок.

Які бувають кульки?

Перед тим як оформлювати кімнату на свято дитини, важливо визначитися з відповідним типом кульок. Зазвичай використовують класичні латексні, гелієві, фольговані або кульки, які світяться в темряві.

Щоб зробити гірлянду, найкраще вибрати класичні латексні кульки. Існують різновиди, спеціально призначені для моделювання фігур: вони більш щільні і стійкі до пошкоджень.

Фольговані кульки є одними з найдорожчих. Але при цьому вони і самі довговічні. Можна вибрати будь-яку форму, малюнок, розмір, втілити улюбленого казкового героя.

Світлові кульки з’явилися відносно недавно, але своєю незвичністю вражають не тільки дітей, а й дорослих. Запуск таких кульок в нічне небо виглядає ефектно і заворожуюче.

Безпечність гелієвих кульок

При покупці важливо подумати не тільки про колір і розмір, а й про те, яким саме кулькам віддати перевагу: звичайним чи гелієвим. Перші зручні для оформлення приміщення, різних виробів, конкурсів, а другі — літають в повітрі і створюють магію свята. Візуальне задоволення від гелієвих кульок незаперечно є, але багато хто задається питанням про безпечність гелію. Для переживань немає причин: цей газ нетоксичний і невибухонебезпечний.

Під час вибору повітряних кульок важливо пам’ятати, що діти ще не здатні оцінити вишукані дизайнерські рішення, які вразили б дорослих. Малюкам, як правило, до душі насичені кольори.

«Ніхто не може сумувати, коли у нього є повітряна кулька» — говорив Вінні Пух і мав рацію. Яскраві різнокольорові кульки — це радість, веселощі і усмішки дітей, які окупають всі старання дорослих.