Які потрібні інструменти, щоб зробити професійний манікюр?

Красиві і доглянуті ручки, це мрія всіх дівчат. Для того, щоб вони виглядали гідно дівчата готові витрачати великі гроші. До речі, для деяких хобі переростає в спосіб постійного заробітку. Якщо ви хочете робити собі відмінний манікюр або навіть заробляти таким чином, то одними знаннями в цій справі не обійтися.

523079-1Тут потрібен ще й спеціальні інструменти, а точніше професійні. Давайте розберемося, що має бути в такому наборі. Для того, щоб обпилювати, шліфувати і полірувати нігтики, вам знадобляться пилочки. Однією універсальної не існує, а значить потрібно придбати відразу кілька різних. Наприклад для того, щоб відкоригувати штучні нігті підійдуть металеві пилочки з напиленням або гравіюванням. Їх абразивність може доходити до ста двадцяти grit.

Для того, щоб обробляти звичайні нігті відмінно підійдуть керамічні або скляні пилочки з абразивністю близько двохсот п’ятдесяти. Звичайно, не можна забувати і про таку незамінну річ, як ножиці. В цілому, манікюрні ножиці між собою особливо не різняться, головне вибрати якісні. Під час покупки зверніть увагу на те, щоб вони були із закругленими кінцями, зроблені з хорошого металу. Також вам знадобитися ще й цілий набір пушерів, шаберів і паличок. Якщо у вас вже є хороший досвід в манікюрі, то краще вибирати металеві моделі.

А ось в тому випадку якщо ви тільки починаєте, то краще за все звернути увагу на гумові, так як вони менш травмонебезпечні. Кусачки — це така ж важлива і необхідна річ, як і ножиці для манікюру. Постарайтеся взяти модель зроблену з хорошого металу. Крім того, вам знадобляться ще й щіточки. Найкраще взяти з натуральних матеріалів. Для того, щоб робити дизайн потрібні ще й пензлики. У кожного майстра свої переваги, так що вибирайте ті, що будуть вам до душі. Іноді, для того, щоб поправити форму декору, може стати в нагоді пінцет. Найкраще вибирати найтонший і акуратний. Також для створення дизайну вам знадобиться дотс.