Які підгузники вибрати для новонародженого малюка?

Новонароджений малюк вимагає до себе особливої уваги і догляду, і, звичайно ж, всі батьки хочуть для свого малюка тільки найкращого, щоб він швидко ріс і добре розвивався. Особливо важливо вибрати для малюка якісні засоби гігієни, в тому числі і підгузники, які повинні бути дуже комфортними для малюка.

Cute baby boy relaxing while receiving a diaper change

Перші підгузники з’явилися в 1961 році, а вже в кінці 80-х років минулого століття вони щільно увійшли в життя людей на всій земній кулі, так як на відміну від марлевих клаптиків, які використовувалися раніше, підгузники забезпечували дитині дбайливий догляд і надійний захист від вологи.

Які бувають види підгузників?

Підгузки діляться за видами, залежно вд вагової та вікової категорії дитини. Малюк може носити підгузники від народження до горщика. Вибір підгузника — важливий аспект, адже найменша помилка може викликати на ніжній шкірі дитини роздратування або навіть алергію.

На липучці. Такий вид підгузників рекомендований для дітей з першого дня життя. Завдяки липучкам, його легко одягнути і зняти, а це відіграє величезну роль, якщо потрібно замінити засіб гігієни під час сну малюка.

Трусики. Рекомендовані для активних і рухливих малюків. Для дитини, яка постійно знаходиться в русі і для її мами буде набагато зручніше користуватися підгузками-трусиками. Для таких малюків будуть незручними липучки, так як вони будуть постійно розщіпатися, доставляючи дискомфорт.

Для привчання до горщика. Цей вид підгузників з’явився не так давно, але незважаючи на це вони вже завоювали півсвіту. Це, перш за все, помічник в переході від підгузників до горщика. Він дозволяє дитині навчитися помічати свої потреби. Волога усмоктується не відразу, а протягом п’яти хвилин, що доставляє малюкові не дуже приємні відчуття. Дитина розуміє чому це відбувається і починає проситися на горщик.

Для плавання. Даний вид підгузників добре підходить для купання в басейні, так як зовнішній матеріал не пропускає воду всередину підгузника, а внутрішній не дає відходам життєдіяльності дитини «виплисти» у воду басейну. Таким чином можна вчити дитину плавати і не боятися, що може статися неприємність.

До речі, якщо вам потрібні якісні многоразовые подгузники, ви можете придбати їх на сайті tigresha.com швидко та вигідно!

Вибирати підгузники для дитини необхідно виходячи з ваги і віку малюка. Нижче наведена таблиця з міжнародними розмірами підгузника на англійській мові і його позначення в кілограмах:

mini — від трьох до восьми кілограм;

midi — від п’яти до одинадцяти кілограм;

maxi — від дев’яти до вісімнадцяти кілограм;

maxi plus — від десяти до двадцяти кілограм;

extra large — від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти кілограм.

Підгузки для новонароджених розраховані на вагу дитини до 5 кг. Рекомендується використовувати підгузники на липучках. Це найзручніший підгузник, так як є можливість перевірити чи поміняти його не турбуючи дитину під час сну.

Поради

При покупці підгузників необхідно звернути увагу на виробника, почитайте інформацію про дослідження і безпечність продукту, про його якість та ефективність. Вивчіть рейтинги та відгуки про дитячі товари. Якщо ви купуєте підгузники перший раз, то слід взяти пачку з найменшою кількістю, так би мовити, на пробу. Зверніть особливу увагу на дату виготовлення і термін придатності. Необхідно вибрати відповідний розмір, так щоб підгузник не тиснув, але і не був занадто вільним.