Які переваги має якісне лабораторне обладнання?

Лабораторне обладнання широко використовується в медицині, сільському господарстві, промисловості, освіті та науково-дослідних центрах. Сучасні прилади для лабораторій дозволяють досягати високої точності аналітико-експериментальних процедур, роблять умови праці їх працівників приємними і безпечними.

114637_Labortechnik2_673x378px (1)Виділяють п’ять основних груп обладнання:

 

  • загальнолабораторне (мікроскопи, центрифуги, стерилізатори, дозатори і т. д.);
  • вимірювальне (ваги, пристрої для визначення щільності та інші);
  • аналітичне (аналізатори, спектрометри);
  • випробувальне (перетворювачі, тест-машини, системи для динамічних випробувань та інші);
  • спеціалізоване.

Вимоги до обладнання

Спеціальне обладнання значно відрізняється в залежності від галузі, сфери застосування. Багато виробників пропонують уже готові галузеві рішення: набори для нафтогазових, зернопереробних, будівельних, харчових або фармакологічних компаній.

Будь-який вид оснащення для лабораторій, включаючи посуд і меблі, повинен бути довговічним, міцним, максимально легким, компактним і функціональним, характеризуватися естетичним ергономічним дизайном. Надійні екземпляри рідко ламаються, не потребують значних витрат на ремонт.

Прилади з категорії А (міксери, штативи) оцінюються лише візуально: визначається чи немає на них видимих дефектів. У категорію В входять апарати, які потребують калібрування (бюретки, віскозиметри). А вироби класу С перевіряються додатковими методами (метрологічна перевірка, тестування).

Як придбати якісні товари?

Купуючи обладнання в компанії Інтермедіка, враховують особливості лабораторного приміщення, інфраструктури (наявність електро-, водопостачання, достатнього простору).

При виборі лабораторного обладнання крім контролю якості самих предметів (згідно зі списком робочих параметрів) необхідно переконатися в тому, що постачальник надає продукцію з інструкціями, гарантіями, можливістю гарантійного обслуговування.

Якісні варіанти крім добротності обладнання мають на увазі і надання програмного забезпечення, електричних схем, якщо вони потрібні, первинного безкоштовного комплекту реагентів. Іноді продавці надають послуги по встановленню та введенню в експлуатацію лабораторних приладів, навчанню співробітників користуванню ними.