Які переваги електричних зубних щіток?

Електрощітки – пристрої для якісного і зручного чищення зубів. На ринку представлено безліч товару з різним функціоналом і вартістю. Яка зубна щітка краща: електрична або звичайна – питання особистих уподобань. У першому випадку – професійний догляд, у другому – доступність та невелика ціна.

На відміну від звичайних зубних щіток, електричні зубні щітки Філіпс значно економлять час та знижують ризик виникнення карієсу. Вони ефективно видаляють залишки їжі, масажують ясна та забезпечують профілактику запалень.

Процедура чищення за допомогою такого пристрою займає не більше 2 хвилини, а результат від чищення набагато кращий, ніж від звичайної щітки.

Яку бувають електричні щітки?

Сьогодні на ринку представлено два типа електричних щіток:

  1. Звукові. Вони працюють на частоті 200-400 Гц та роблять 24000-48000 рухів у хвилину.
  2. Ультразвукові . Їх частота – 1,6 МГц. За одну хвилину щетинки роблять до 192 000 000 рухів, що демонструє набагато більшу ефективність. Вони видаляють наліт за допомогою створюваних акустичних коливань, тому працюють у безшумному режимі. У США саме цю технологію медики визнали найбільш ефективною і безпечною для здоров’я.

Також зараз на ринку можна зустріти моделі, які поєднують і ультразвукову, і звукову технології. У результаті такої комбінації щітка здатна і вимітати їжу, і руйнувати вібраціями зубний наліт.

Переваги електричних зубних щіток: швидко та ефективно

Електричні аналоги цього важливого предмета гігієни мають вагомі переваги:

  1. Проста експлуатація. Навіть люди з обмеженими можливостями і зовсім маленькі діти зможуть без зусиль почистити зуби правильно і якісно! Тепер для користування цим сучасним предметом не потрібні спритність та вміння.
  2. Висока ефективність. Масштабні медичні дослідження показали, що наліт при гінгівіті скорочується на 11% уже після 1-3 місяців використання електричних моделей щіток, а запалення усувається на 6%.
  3. Економія зубної пасти. Достатньо лише невеликої краплі продукту, щоб ретельно вичистити зуби. Також можна комбінувати зубну пасту відразу с бальзамом.
  4. Безпечно для зубної емалі. Сучасні моделі оснащені датчиками тиску, завдяки чому не пошкоджуються зубна емаль та ясна.