Які параметри слід врахувати при виборі мультиварки?

В даний час з’являється все більша кількість сучасних приладів, що полегшують життя людині, зокрема, мова йде про такий багатофункціональний пристрій, як мультиварка. Це ультрасучасне пристосування здатне приготувати будь-яку страву. Задавши необхідну програму, страва буде готовою до строго зазначеного часу. Переваги цього кухонного девайса оцінили мільйони жінок у всьому світі. В даний час ці ємності з антипригарним покриттям існують у всіляких модифікаціях. Щоб купити мультиварку і не помилитися з вибором, слід знати, як підібрати такого роду техніку.

17f2a6655413b0cb39a005efd3abc6011. Потужність виробу. Це першочерговий параметр, на який слід звернути увагу. Саме від потужності залежить швидкість приготування страви. Чим вона вища, тим швидше буде готовою страва. Апарати мають високу потужність — 1500 Вт, низьку — 490 Вт, і середню — 700 Вт.

Варто зазначити, що купить мультиварку в украине ви можете на сайті y.ua.

2. Розмір чаші виробу, який варіюється від 2 до 6 літрів. Вибираючи агрегат, слід продумати наперед, який розмір буде найбільш оптимальним. Якщо сім’я складається з двох людей, то краще купити мультиварку помірних розмірів, якщо сім’я велика — розмір повинен бути максимальним.

3. Автономна робота. Цей виріб в середньому оснащено 6 програмами. Отже, стежити за процесом приготування не потрібно. Потрібно лише додати інгредієнти, задати програму і мультиварка перейде в автономний режим роботи. Коли страва буде готовою, пролунає звуковий сигнал.

4. Функціонал виробу. Серед необхідних функцій вкрай важливими визнані наступні:

— випуск пари після готовності страви;
— відстрочка старту;
— перехід в режим підігріву;
— регулювання потрібної температури та інші.

В цілому, все залежить від функціоналу і ціни на товар. Програм в мультиварці може бути від 1 до 55, тому вибирати слід ті, які будуть максимально використовуватися і будуть корисні. Хороша мультиварка зобов’язана мати близько 8 програм. Додатково слід звернути увагу на наявність ручок, адже в процесі приготування виріб сильно нагрівається.

5. Довговічність виробу. Першим елементом, який виходить з ладу, є чаша. Вона може бути виготовлена з нержавіючої сталі. Такий варіант є найдешевшим. Однак, краще віддати перевагу антипригарному покриттю. Тим більше, що його простіше відмити після процесу готування.

Вирішивши купити мультиварку, слід проаналізувати найвигідніші і важливі для конкретного випадку параметри і функції, щоб виріб радував, допомагав і приносив користь.