Які особливості характерні для періоду вагітності? Частина 1

Очікування малюка – це, мабуть, самий прекрасний час для представниць жіночої статі. У цей період, жінка відчуває масу нових для неї відчуттів та емоцій. У майбутньої мами з’являються нові природні інстинкти, змінюється погляд на багато речей, та й сама вона змінюється.

36_nedelya_beremennosti1-640x427.jpg.pagespeed.ce.DD1e3g1QTc

 

Вагітність у здорової жінки зазвичай триває 280 днів, але можливе невелике зміщення в ту або іншу сторону. Починається все із запліднення яйцеклітини сперматозоїдом. Після запліднення утворюється одна клітина, яка рухається по жіночих маткових трубах у бік матки, де їй і належить розвиватися всі наступні 9 місяців. Коли клітина прикріпилася до стінки матки, можна вважати, що вагітність відбулася. Організм жінки починає виробляти вагітний гормон. Вже на цьому терміні, коли ще жоден звичайний тест, що проводиться в домашніх умовах, не скаже вам, що ви вагітні, можна здати кров на цей вагітний гормон і аналіз покаже, що ви вагітні. Але більша частина жінок на цьому терміні ще нічого не підозрюють і не здогадуються про вагітність.

 

 

Коли ж настає затримка менструації, тоді у жінки з’являється підозра про можливу вагітність. Тут вже можна придбати стандартний тест на визначення того, чи відбулася вагітність, який продається в кожній аптеці. Після того, як було встановлено, що скоро у вас з’явиться малюк, варто відвідати лікаря акушера-гінеколога або гінеколога-ендокринолога і встати на облік в клініку.