Які органи змушують жінок старіти завчасно?

Багато лікарів з різних сфер діяльності і різних спеціальностей говорять про старіння, як інший спосіб життя, який веде наша прекрасна стать, куди входить і душевний стан.

prezhdevremennoe-starenieСучасні жінки впевнені в тому, що їх шкіра — це відображення їх внутрішнього стану і обов’язково на емоційному рівні. Старість до них не добереться, тому що при повному догляді за шкірою можна при першій появі сіточки біля губ і очей розгладити зморшки, які з’явилися з віком, а так само за допомогою косметичних засобів тривалий час усувати появу дрібних зморшок.

Старіння може бути пов’язано з ослабленням імунної системи, атрофованістю клітин і при периферичному кровообігу. За зовнішніми ознаками ми можемо сказати, що став тьмяний колір шкіри, з’явилися зморшки і почали обвисати контури особи. Багато жінок, щоб прибрати ці дефекти, звертаються до косметологів, щоб трохи помолодшати.

Досить часто спричиняють передчасне старіння хвороби органів жіночого тіла, наприклад, шлунково-кишковий тракт, який вийшов з ладу, здатний зістарити даму відразу років на 10. Не варто забувати, що імунна система перш за все спрямовує ресурси на його відновлення і тільки потім на інші органи, наприклад, печінку або серце. Якщо робота підшлункової залози буде порушена, то і колір шкіри перетворитися в такий, що ми називаємо сірим нальотом.

Врахуйте, що організм здорової жінки повинен засвоювати 90% амінокислот і вітамінів: їхнє недостача — це випадання волосся, ламкі нігті і сірий колір обличчя.