Які олії корисні для вій?

Жінки роблять свої вії виразними, виконуючи безліч косметичних процедур з ними. Однак, в прагненні за красою жінки не думають про те, що здоров’я вій може похитнутися. Різноманітні фактори можуть призвести до того, що вії почнуть випадати або збільшиться їх ламкість. Погана косметика робить негативний вплив на вії. Вкрай важливо стежити і вчасно коригувати стан вій. Серед натуральних засобів, які допоможуть покращити стан вій, варто виділити натуральні олії.

 

images (17)Різноманітні олії, які позитивно діють на вії:

 

  • Рицинова олія, яка є дуже доступною по вартості. Разом з цим воно надає помітний позитивний ефект. Головним чином, даний продукт зміцнює волоски. Щоб ефект був кращим доведеться додати олію виноградних або абрикосових кісточок. Тоді вії отримають необхідне їм живлення. Рицинова олія не повинна потрапляти в очі! В іншому випадку може виникнути подразнення.
  • Від реп’яхової олії поліпшується якість волосків і активізується іх ріст. Дубильні речовини, які є компонентом олії, допомагають «склеїти» лусочки. Від цього вії стають більш міцними. Помічено, що реп’яхова олія надає позитивну дію на шкіру біля очей.
  • Косметологічна індустрія вже давно використовує олію мигдалю. Її  нерідко можна помітити серед компонентів засобів для догляду за віями. Мигдальне олія головним чином активує зростання волосків.
  • Персикова олія буде нешкідливою для людей, які страждають від алергічних реакцій. Справа в тому, що цей продукт не може стати причиною алергії. Жінки з чутливою шкірою можуть використовувати персикову оліюбез побоювань. Волоски при застосуванні цієї олії випадають помітно менше, а їх зріст прискорюється.
  • Олія, отримана із зародків пшениці, робить догляд за віями більш ефективним. Даний продукт нерідко додадуть до інших олій, щоб досягти позитивного ефекту.
  • Олія жожоби стане відмінним доповненням до комплексного догляду за віями, так як володіє унікальними амінокислотами і білками.
  • Олія, яка була отримана з обліпихи, допомагає наситити вії необхідними речовинами. Помічено, що даний продукт відновлює структуру вій. Рекомендують поєднувати обліпихову, рицинову та мигдальну олію.

Існує безліч продуктів, які допомагають зберегти красу вій.