Які обов’язки має виконувати домробітниця?

Дуже часто буває так, що у великій сім’ї, де працюють всі її члени, виконувати домашні обов’язки просто ніколи. Але коли ви приходите з роботи, дуже хочеться, щоб у будинку було завжди прибрано, а на столі вас чекала гідна вечеря.

photo_17_58b331cfbea3bУ цьому випадку необхідно використовувати послуги домашнього персоналу. Домробітниця з чималим досвідом діяльності в цій сфері допоможе вам відчувати затишок і комфорт постійно. Ви самі вирішуєте, який графік роботи повинен бути у такого фахівця. Деякі замовники хочуть, щоб домробітниця приходила до них, наприклад, три рази на тиждень, проводила генеральне прибирання, готувала і виконувала інші обов’язки.

Варто зазначити, що замовити послуги домробітниці ви можете на сайті http://alada.com.ua/nash-personal/domrabotnitsa/ вже зараз.

Деякі клієнти кадрових агентств плутають обов’язки домробітниці з обов’язками гувернантки. Вони вважають, що і той, і інший фахівець повинні, крім усього іншого, займатися вихованням дітей. Насправді, такі питання повинні обговорюватися в індивідуальному порядку. Але співробітники агентства з підбору домашнього персоналу напевно доведуть вам, що ці фахівці повинні займатися різними за своєю суттю обов’язками. Адже жінка, у якої є дар наводити порядок в домі і готувати кулінарні шедеври, може просто не знати, яким чином вести себе з дітьми.

І навпаки, гувернантка, яка знаходить спільну мову з будь-якою дитиною, постійно збагачуючи її внутрішній світ, може взагалі не вміти готувати. Таким чином, в договорі, який ви підписуєте з фахівцем, повинні бути чітко обумовлені всі ті обов’язки, які той повинен виконувати. Оцінювати якість проведеної роботи ви будете самостійно. І тут теж дуже важливо донести до працівника, наскільки вимогливо ви підходите до цього процесу. Адже деякі роботодавці вимагають мало не щотижневого миття вікон в будинку, незалежно від погоди, інші ж більш спокійно ставляться до цього процесу.

Якщо у вашому будинку працює гувернантка, то ви маєте повне право вказувати їй, якими принципами варто керуватися в процесі виховання дітей. Не варто думати, що ви перекладаєте на неї свої батьківські обов’язки. Адже для свого малюка мамою і татом будете тільки ви. Але дуже важливо при цьому, щоб і дитина, і гувернантка щиро любили один одного. І це, мабуть, є головним обов’язком такого фахівця. Але строгість в процесі виховання теж обов’язково повинна проявлятися. А ось ніякого насильства бути тут не повинно.