Які моделі спідниць підходять для повних жінок? Частина 1

Найактуальнішим і, до того ж, сексуальним одягом і в наш час залишаються спідниці. Якщо ж дама має пишні форми, то спідниця зобов’язана бути в гардеробі на головному місці. Повнота не є приводом постійно носити мішкуватий одяг, намагаючись куди-небудь приховати всі недоліки. Навпаки, сьогоднішня мода закликає підкреслити всі плюси повноти.

Без названия (4)Як правильно зробити вибір?

У кожного існують свої особливості фігури: хтось має пишні груди і живіт, але порівняно вузькі стегна і тонкі ніжки, а у когось вся пишність розташувалася саме в нижній частині тіла. Але спеціалізовані магазини та секонд-хенд представляють досить широкий асортимент даної продукції. Щоб не допустити помилок, слід спиратися на деякі правила, які будуть добре підходити для жінок, які мають пишні форми.

Спочатку відразу варто сказати, що великий малюнок не для вас. Такі принти тільки зроблять більш важкою нижню половину тулуба.

Блискучі тканини теж не підходять, так як надають повноти.

Коли у спідниці є пояс, слід дивитися за тим, щоб він сходився без будь-яких затримок. В іншому випадку ви просто додасте додатковий об’єм стегонам і верхня частина тіла буде здаватися більш важкою.