Які моделі спідниць підходять для повних жінок? Частина 2

Власниці пишної фігури повинні категорично відмовитися від коротких спідниць або таких фасонів спідниць, які будуть мати прямий і вільний крій. Подібні фасони можуть зробити жінку квадратною, що буде виглядати некрасиво.

ubki-3Для пишних дам відмінним варіантом стануть гладкі і щільні тканини, на яких не буде рельєфів. У цьому випадку ви не ризикуєте візуально додати ще кілька кілограмів своєму тілу. Подібні спідниці будуть відмінно сидіти на вашій фігурі.

Купуючи спідницю необхідно відразу подумати, чи є у вас потрібне взуття, що має каблук.

 
Порятунок для всіх: класика

 
Найкращим і безпрограшним варіантом для будь-якої пишної красуні стане спідниця-олівець. Вона допоможе прибрати вади абсолютно будь-якої повної фігури і зробить саму фігуру симетричною, стрункою, візуально додасть довжину ногам і покаже світу ваші плюси. Не треба забувати і про те, наскільки вона функціональна, так як такий тип спідниць підійде і для офісу, і для побачення.

Найкраще віддавати перевагу представленій спідницю в одному кольорі. Природно, переважають темні кольори. Однак, враховуючи той факт, що в гардеробі повних жінок і без того вистачає непоказних кольорів, можна спробувати поекспериментувати.