Які компліменти подобаються дівчатам?

Дівчата так влаштовані, що на генетичному рівні в них закладена потреба подобатися оточуючим. І все те, що вони роблять зі своєю зовнішністю, спрямоване виключно на те, щоб оточуючі це оцінили.

Kak-ponyat-chto-tyi-nravishsya-devushkeОсь чому дівчата завжди тануть від того, коли їм роблять гарні компліменти.

Спостережливість

Спостережливість — це дуже важлива якість, яку дівчата дуже цінують. І якщо чоловік оцінює по достоїнству красу дівчини або те, що у неї є родзинка, то такого хлопця жінки упустити ніяк не можуть.

Чого лукавити? Ми, жінки, просто в захваті, коли помічають, у що ми одягнуті, яка у нас зачіска і що оцінили наш новий манікюр. І справжні чоловіки завжди знають, які компліменти подобаються дівчатам, і тому роблять їх завжди.

Дівчата люблять:

— щоб компліменти робилися щиро;

— щоб вони робилися впевнено;

— щоб не було в чоловікові зайвої зарозумілості.

Справжні чоловіки завжди знають, які компліменти подобаються дівчатам, а тому не дивляться на супутницю зверхньо, мовляв, твоє щастя, що я, такий весь із себе, тебе помітив. Такий хлопець нічого крім огиди не викличе.

Ще трохи про щирість

Ми вже говорили, що дівчата люблять щирість. І якщо хлопець поруч з вами не знає, які компліменти подобаються дівчатам і намагається щось придумати, то ви можете йому допомогти. Направте його в потрібне русло, наприклад, скажіть, що любите, щоб у хлопця були доглянуті нігті. Він тоді неодмінно помітить, що у вас новий манікюр.

І не важливо, що хлопець робить щось не так — може, він просто хвилюється? Адже головне, що з вами людина щира, яка не цілком впевнена у собі. Але це можна поправити — у ваших силах змінити його на краще. Якщо, звичайно, він вам подобається.