Які іграшки потрібні хлопчику: обираємо за віком

Стандартний набір дитячих іграшок для хлопчиків — це машинки, солдатики, пістолети, конструктори. На думку батьків вони допоможуть їх синові вирости «справжнім чоловіком», і це дійсно так. Але не варто обмежуватися лише таким списком. Наприклад, на https://ipopokids.ua/category/dytyachi_ihrashky більш ніж 50 тис. товарів.

Іграшки для хлопців

Обираємо іграшки для хлопчика

Перше правило — не тільки розваги, а й розвиток. У звичайних та інтернет-магазинах представлений широкий асортимент подібних товарів. Спробуємо підібрати ті предмети, які потрібні саме цьому шибенику.

До 2-х років

Найголовніше для малюка — активно розвивати всі органи чуття і отримувати перші знання про світ за допомогою оточуючих його предметів. Спочатку в цьому допоможуть брязкальця та мобілі над колискою.

Будь-яке заняття для малюка можна перетворити в гру, тому знадобляться:

  • кумедні машинки або кораблики для купання;
  • кубики та пірамідки;
  • м’які іграшки для розвитку приємних тактильних відчуттів.

Десь після року малюк встане на ноги і буде старанно вчитися ходити, головним помічником стануть каталки. З їх допомогою хлопчик вперше відчує себе самостійним і незалежним.

Від 2-х до 5-ти років

Після двох років хлопчики вже починають цікавитися істинно чоловічими іграшками — машинками, солдатиками. В перші роки життя потрібно купувати дитячі іграшки без дрібних деталей. Підійдуть машинки з кузовом, в які можна покласти кубики або інші предмети, і катати їх у будинку або дворі.

Також в цей час важливо продовжувати розвивати опорно-руховий апарат дитини. У цьому допоможе транспорт за віком. Принцип дій простий — дитина сідає на машинку і їде на ній вперед, відштовхуючись ногами. Це корисно для фізичного розвитку маленького шибеника.

Чим старшою стає дитина, тим більше інтересів у неї з’являється. Стати улюбленою дитячою розвиваючою іграшкою може конструктор, адже так цікаво збирати і розбирати будинки, машини, навіть створювати цілі міста. Не варто забувати і про творчі здібності. Стануть у нагоді набори для малювання та дитячі музичні інструменти.

З 5-ти до 7-ми років

Ідеалом для хлопчика цього віку є його тато, якого він намагається наслідувати у всьому. Допоможуть сюжетні ігрові набори, з якими дитина зможе відчути себе водієм, пожежним і просто справжнім чоловіком.

Спілкування з однолітками відіграє важливу роль в соціалізації дитини. Забезпечте хлопчика предметами для рухливих ігор з друзями — пістолетами і автоматами. Інтерес до техніки у хлопчиків з віком тільки зростає. Заохочуйте його захоплення за допомогою залізниць, парковок і автотреків.

Від 7-ми років

Хлопчик все ще залишається дитиною, і йому, як і раніше, цікаво грати з конструкторами, пістолетами, машинками. Але дитина вже ходить в школу і вважає себе дорослою, самостійною. Заохочуйте його прагнення до нових знань за допомогою цікавих збірних моделей літаків, танків або кораблів, наборів для дослідів з фізики і хімії.

Де купити іграшки для хлопчика

Найвигідніші пропозиції зустрічаються у маркетплейсах. В кожному з них може бути 10-50 тис. товарів цієї категорії, тобто найкращій асортимент і ціни в Україні.

В розділі дитячих іграшок для хлопчиків зайдеться все необхідне:

  • намети, вігвами;
  • фокуси, пазли;
  • набори для творчості;
  • радіокероване, інтерактивне приладдя;
  • роботи, трансформери та ін.

Зробіть дитині подарунок. Якщо є сумніви щодо вибору, зверніться до спеціалістів обраного маркеплейсу для консультації.