Які іграшки потрібні малюкам?

Батьки не шкодують нічого для свого малюка і готові все піднести до його маленьких ніжок. Велика роль у розвитку малюка відводиться іграшкам, які викликають захват і радість у дітей. Тому батьки оббігають всі магазини в пошуках найкращої і найцікавішої іграшки. Але часто вибір виявляється складним, адже якість іграшки бажає кращого, а ось ціна, не дивлячись на це, дуже висока.

a6415dДану задачу батькам може полегшити інтернет магазин товарів для дітей, де, не виходячи з дому, можна вибрати іграшки з найширшого асортименту. У кожному віці малюк набуває певні навички, тому його повинні оточувати іграшки, які допоможуть дитині краще розвиватися.

Можемо порекомендувати вам інтернет-магазин http://triagroup.com.ua/, в якому можна придбати якісні та безпечні товари для дітей відмінної якості.

Перші місяці дитина пізнає смакові відчуття з материнським молоком, а також розвивається колірне сприйняття. Тому дуже важливо правильно організувати дитячий куточок. Тільки перші шість тижнів для дітей рекомендується чорно-білі забарвлення, але потім не слід обмежуватися в розмаїтті і яскравості кольорів. Шпалери, постільна білизна та іграшки повинні бути дуже яскравими, з різними малюнками і навіть різкими переходом кольорів, що важливо для розвитку зору. Дитина в такому віці проводить багато часу просто роздивляючись предмети. Варто пам’ятати, що не можна вішати велику кількість іграшок на ліжечко і коляску, так як малюк не може сконцентрувати свою увагу. Крім того, на зір добре впливають рушійні предмети, іграшки з безпечними дзеркалами і книжки з яскравими, чіткими малюнками.

Брязкальця — це невід’ємна частина життя кожного малюка. Навіть поки дітки не можуть самі трясти ними, вони звертають на них увагу і вслухаються в ці звуки. Батькам слід вкладати в ручку малюка брязкальце і допомагати ним трясти. Саме так розвивається координація між зором і слухом, тому що дитина починає повертатися в сторону дзвону.

Сучасні діти дуже люблять музичні іграшки. І вже в малому віці пізнають свої улюблені мелодії. Але звук не повинен бути надто гучним.

Приходить момент, коли малюк починає пізнавати світ на дотик: йому треба все помацати, а потім і спробувати на смак. Для цього віку актуальними стануть прорізувачі або іграшки з таким елементом. Крім того, іграшки з різними текстурами та тканинні книжки. Вони допомагають розвивати дотик.

Психологи виділяють таке поняття, як соціальний розвиток дитини, якому сприяють м’які іграшки у вигляді різних звіряток, а також ляльки. Але лише десь після року вони починають їх любити і обіймати.