Які іграшки потрібні дітям?

Всі батьки піклуються про те, щоб у їхніх дітей було щасливе дитинство. А щасливе дитинство неможливо, як відомо, без гарних іграшок, яких повинно бути багато. Іграшки супроводжують дітей з самого раннього віку, коли дитина зовсім маленька, то їй цікаві брязкальця або іграшки, що висять над ліжечком. По мірі дорослішання потрібні нові іграшки, але всі вони покликані для того, щоб розвивати дитину, вчити її чомусь. Так, дівчаткам обов’язково потрібні ляльки, так як дівчатка — це майбутні мами і головні їх соціально-рольові ігри відбуваються з ляльками.

chto-podarit-rebenku-na-novii-god-devochke-1Крім ляльок потрібен цілий арсенал засобів, який ви також можете придбати в магазині іграшок. Це і коляски, і ляльковий одяг, і кухні, де можна готувати іграшкову їжу, і перукарні і предмети для купання. Є ляльки, які схожі на новонароджених, і дівчатка граються з ними, як із справжніми немовлятами. А є ляльки, яких цікаво наряджати і причісувати. Адже всі ці функції виконує й доросла жінка. А значить, ігри з ляльками дуже важливі для дівчаток в будь-якому віці.

До речі, за адресою http://www.ds.com.ua/catalog/kukly-i-aksessuary/ ви можете придбати хороші сучасні ляльки та аксесуари до них за низькими цінами!

Батьки купують дитячі іграшки в різному віці — це іграшки різного призначення. Але вони потрібні завжди і їх повинно бути багато. І, якщо дівчатки граються з ляльками, хлопчики більше налаштовані проводити час з машинками, з солдатами, з будівельними конструкторами. Адже в майбутньому хлопчики — це ті, хто будуть освоювати професії будівельника, поліцейського або військового, також існую іграшки, які покликані розвивати у хлопчиків різні якості. Крім того існують чудові набори, які розвивають уважність і акуратність вже в більш дорослому віці.

Для хлопчиків існують моделі літаків або танків, які можна конструювати разом з батьками, і, тим самим, не тільки розвивати вміння поводитися з клеєм і ножицями і розвивати просторове мислення, а також подібні набори — це чудовий спосіб зблизитися з татом чи мамою, так як спільна робота чи спільна творчість дуже зближує. Кожен батько вибирає для себе той магазин, в якому, як йому здається продаються тільки якісні іграшки. А саме такі й потрібні нашим дітям — цікаві, якісні та безпечні іграшки.