Які іграшки необхідні дитині в 4 роки?

З кожним роком у дитини змінюються захоплення. Їй стають цікавими нові іграшки, на які до цього часу вона не звертала особливої уваги. Все це наслідок розвитку дитини як особистості.

56b7f3d854b5204400297b4ec4c06a5cЗвичайні нескладні іграшки тепер залишаються без уваги. Ваш «дорослий» малюк сьогодні говорить про них: «Це для маленьких». У чотири роки дитині потрібні більш складні дитячі іграшки. І, якщо раніше за допомогою пірамідок, брязкалець і формочок вона знайомилася з навколишнім світом, то зараз їй потрібні знаряддя і засоби, якими вона цей навколишній світ буде змінювати під себе.

Дитині в такому віці вже хочеться мати якомога більше іграшок. Вона розкладає їх по всій кімнаті і, переходячи від однієї іграшки до іншої, моделює свій Всесвіт. У цьому Всесвіті вона головна, вона ватажок і лідер, вона господар всього. Граючи, дитина створює свої закони і правила.

До речі, на этом сайте ви можете придбати якісні іграшки для дівчаток за оптовими цінами вже сьогодні!

Цікаво, що саме у віці від чотирьох до п’яти років у дівчаток і хлопчиків починають проявлятися відмінності у виборі іграшок. І якщо до цього хлопчики і дівчатка могли захоплюватися одними і тими ж іграшками і грати в одні і ті ж ігри, то зараз відмінності стають очевидними. Хлопчики воліють гратися конструкторами, пістолетами та машинками. Дівчата ж гратимуться в переодягання ляльок, приготування їжі в іграшковій посуді та в «домашні справи». Винятком для дівчаток і хлопчиків будуть ігри з м’ячем. Зазвичай такі ігри подобаються всім дітям.

Вже можна починати залучати дитину до настільних ігор. Граючи в них, вона навчиться домагатися поставленої мети, обмірковувати свої дії і спокійно ставитися до можливих програшів. Однак, оскільки малюк ще непосидючий і швидко втомлюється, намагайтеся вибирати нескладні і швидкі гри.

Сподіваємося, стаття була для вас корисною, пізнавальною та цікавою і ви порадите її своїм знайомим і друзям.