Які фрукти корисні для здоров’я?

Кожна людина напевно знає про користь фруктів для нашого організму. Вони багаті мікроелементами і вітамінами, тому вживати їх потрібно якомога частіше, особливо в зимовий час. Так як фруктів на прилавках магазинів великий достаток, необхідно знати, які з них найбільш корисні і принесуть максимальну користь вашому здоров’ю. 

depositphotos-3605208-xl-2015Грейпфрут

Це фрукт з цитрусових, що має безліч мінералів і вітамінів, які легко засвоюються організмом. Грейпфрут знижує холестерин, позбавляє від зайвих калорій, а також запобігає повторній появі каменів у нирках.

Яблука

Види яблук бувають також дуже різні, але незважаючи на це, кожен вид дуже корисний для здоров’я. Якщо у вас є проблеми з шлунково-кишковим трактом, то вам необхідно вживати в їжу яблука. У них дуже багато клітковини, а саме вона очищає кишечник від шкідливих бактерій та інших речовин.

Банан

Він досить калорійний, приблизно на 100 г банана доводиться 110 калорій. Якщо ви відноситеся до тих, хто сидить на дієті або займаєтеся спортом, то не варто занадто захоплюватися таким фруктам. У них також міститься багато клітковини, тому з організму також підуть токсини. Мінерали, які є в бананах, заряджають енергією і знижують артеріальний тиск.

Гранат

Така назва, а тим більше сам фрукт, знайомий напевно кожному, так приємний червонуватий відтінок привертає увагу кожного покупця. Зерно гранату включає в себе багато органічних кислот, клітковини і мінералів, які точно будуть корисні вашому організму. Сік граната рекомендується людям, які піддавалися радіоактивному впливу, до того ж він знижує ріст ракових клітин.

Ківі

Вживаючи ківі хоча б кілька разів на тиждень, ви знизите ризик утворення тромбів і захворювань серця. Таким чином, у вас зміцниться імунітет і з організму вийде зайва рідина, тиск прийде в норму.

Лимон

Лимонний сік допомагає вивести камені з нирок. Завдяки величезній кількості вітаміну С в лимоні, він також поліпшить роботу серця і приведе в норму тиск.

Всі фрукти дуже корисні для організму. Тому якщо ви хочете, щоб ваш організм був насичений корисними вітамінами, необхідно їх вживати щодня. Обов’язково робіть різноманітність, так як вітаміни у всіх різні і всі дуже корисні для здоров’я в цілому.