Які фактори взяти до уваги при виборі пилососа?

Не секрет, що сьогодні нам набагато простіше тримати будинок в чистоті, ніж нашим бабусям і прабабусям. І цим ми зобов’язані, перш за все, незамінному помічникові в боротьбі з пилом — пилососу, який дозволяє прибрати квартиру, витративши для цього мінімум зусиль.

pilesosНа ринку зараз такий достаток різної побутової техніки, що вибрати щось конкретне — досить непросте завдання. І це в повній мірі відноситься до вибору пилососа. Спробуємо розібратися, як придбати саме ту модель, яка вам потрібна. Для початку непогано скористатися тыэю неоціненною перевагою, яку нам надає всесвітня павутина. Знайдіть в ній інтернет-магазини, де продаються пилососи та прочитайте відгуки про моделі, які вас цікавлять. Завжди корисно ознайомитися з думкою інших людей, коли вибираєш якусь річ.

Всі пилососи поділяються на дві групи: миючі та для сухого прибирання. Миючі пилососи дорожчі і більш громіздкі. Їхня перевага в тому, що вони можуть проводити і вологе, і сухе прибирання практично всього будинку, в тому числі мити вікна і чистити труби. Пил при такому прибиранні дійсно практично не залишається, і це великий плюс для людей, які страждають на астму та інші алергічні захворювання. Однак працювати з миючим пилососом не так вже просто, адже перед прибиранням доведеться заправляти його водою, а після — мити ємність пилососа зсередини і чистити фільтри. Іноді швидше буде просто вимити підлогу за допомогою відра і ганчірки.

Зверніть увагу, що ви можете паропылесос купить на сайті u-madam.ru за найкращими цінами.

Пилососи для сухого прибирання набагато дешевші, менше важать і з ними простіше працювати. У комплекті до деяких продаються одноразові мішки для сміття, які зручно використовувати. В інших моделей сміття збирається в пластиковій колбі, яку потрібно періодично чистити. Перевага таких пилососів в можливості використання водяного фільтра, а недолік в тому, що колбу можна зламати при неправильному поводженні. Слід звертати увагу і на те, щоб шнур був досить довгим для зручного прибирання у вашій квартирі. Потужність всмоктування у пилососа повинна бути високою, від 1200 до 1700 Вт.

І, звичайно, краще вибирати моделі відомих виробників, що добре зарекомендували себе на ринку побутової техніки.