Які двері встановити в туалет і ванну?

Ще зовсім недавно, ці двері відрізнялися від міжкімнатних тільки розміром, але зараз, їх вибирають для естетики і повної складової стилю квартири. Розглянемо, види дверей і їхні особливості.

dveri_dlya_vannoy_i_tualeta_-2Вологість повітря в цих приміщеннях завжди підвищена, і тому варто вибирати вологостійкі двері. Шумоізоляція — ще один важливий пункт у виборі дверей.

Отже, ось варіанти, які підходять під наші критерії:

• Найбільш популярним матеріалом є скло.

Скло є відмінним варіантом, так як воно вологостійке і добре ізолює приміщення від зовнішніх звуків. В даний час, двері роблять з високоміцного скла, тому, як би ви не старалися, його розбити практично неможливо.

Даний вид дверей, на який можна посмотреть тут, має великий попит і швидко набирає популярність. Такі двері мають різне покриття, а можливість їх прикрашати, роблять ваші двері ще більш стильними та естетичними.

Двері зі скла, чудово підійдуть для вашого будинку.

• Наступний матеріал — пластик.

Двері з даного виду матеріалу не піддаються руйнації через пару і воду, що робить їх відмінним варіантом для ванної кімнати та туалету. Так само як і у скляних дверей, у них хороша звукоізоляція, а можливість наносити на них різні покриття — прекрасний спосіб імітувати вигляд іншого матеріалу.

Дані двері різноманітні у формах. Хоч вони і поступаються скляним і дерев’яним видам, але вони недорогі, що дозволяє кожному встановити їх собі.

• Дерев’яні двері для ванної та туалету.

Всім відома проблема, що у вологому середовищі, дерево приходить в непридатність, але це не означає, що такі двері немає сенсу встановлювати. Даний вид дверей, може стати в нагоді у класичному стилі. Зазвичай такі двері виготовляють з найякісніших порід дерев.

Даний вид дверей, повинен бути покритий лаком і антисептиком, але це збільшує ціну таких дверей.

• Двері з ДСП.

Так само користуються популярністю двері з ДСП, покриті ламінатом. Даний вид матеріалу має хорошу вологостійкість, а головний їхній плюс — доступність.

Головне, щоб у дверях був вентиляційний отвір. Робити вибір вам, залежно від бюджету і загального стилю квартири.