Які чохли для телефонів найбільш затребувані в наші дні?

Чохол покликаний захистити пристрій від всякого роду пошкоджень у вигляді подряпин, сколів, пилу, бруду і так далі. Хоча цей аксесуар з недавніх пір розглядається в тому числі і з естетичної точки зору, так як дає можливість помітно перетворити зовнішній вигляд телефону, зробити його несхожим на інші.

anomaly_3d_grafity_series_dlya_samsung_galaxy_a5_19_0Пропонуємо обговорити найпопулярніші чехлы на самсунг для сучасних мобільних пристроїв. Нерідко можна побачити так званий чохол-накладку. Мова йде про своєрідну кришку, яка надівається на задню частину телефону, плюс вона закриває бічні панелі. Ви розумієте, що згідно дизайну цього різновиду чохла монітор телефону залишається незахищеним, тому ви додатково можете придбати спеціальну плівку. Врахуйте, накладка може бути різної товщини.

Якщо збираєтеся віддати перевагу чохлу-накладці, то обов’язково переконайтеся в тому, щоб краї конструкції не були занадто тонкими і м’якими, в іншому випадку доведеться постійно поправляти чохол через сповзання з бічних панелей. Досить затребуваними є чохли-акумулятори. Вони покликані продовжити автономне функціонування мобільного гаджета, а за рахунок чохлів з кишеньками стає можливим зберігати кредитки і візитки. Але будьте уважні, оскільки магнітні смужки на кредитках при певних розкладах можуть розмагнітитися через вплив електромагнітного випромінювання телефону.

Сучасні користувачі прихильно ставляться до силіконового бампера, який покликаний уберегти апарат від всіляких пошкоджень через падіння, при цьому бічні панелі не буде дряпатися. Що стосується металевого бампера, то в його основі як правило є жорсткий каркас, доповнений спеціальним пластичним шаром. Таким чином можна напевно говорити про те, що смартфон знаходиться під надійним захистом і це навіть не обговорюється. Слід зробити одну важливу ремарку: переважно бампери виробляють для пристроїв з прямими кутами, хоча, безумовно, при необхідності можна придбати конструкції із закругленими краями.