Які бувають вироби з мармуру?

Мармур в обробці будинку виглядає завжди благородно і вигідно. Завдяки технологіям обробки натурального каменю з нього можна створювати найрізноманітніші вироби, які допомагають підкреслити стиль оформлення будинку.

Marble-walls-Living-Room-PictureДо них можна віднести:

 

  • облицювальні плити;
  • стільниці;
  • перила;
  • сходи;
  • пілястри.

Облицювальні плити

Саме ці вироби створюють певний стиль в приміщенні. Чим елегантнішою буде обробка, тим розкішніше виглядатиме інтер’єр. Литтєвий мармур використовується для створення плит для підлоги, стін, стелі та інших подібних виробів. Якщо ви хочете створити унікальний дизайн за допомогою мармуру, то рекомендуємо відвідати сайт clerys.com.ua вже зараз.

Плити можуть бути самих різних розмірів, тому варто враховувати вплив їх великої ваги на певну ділянку поверхні в будинку. При цьому необхідно також продумати, який саме відтінок буде найбільше підходити, адже повторна укладка пов’язана з безліччю труднощів.

Стільниці

Ці вироби можна використовувати в будь-якій кімнаті, і вони можуть стати прекрасним доповненням, наприклад, умивальника. Вигідно виділять натуральний камінь деякі породи дерева. Також варто пам’ятати, що такі вироби довговічні. Через включення в інтер’єр таких елементів він буде більш витонченим і привабливим.

Перила, балясини, пілястри

Такі елементи завжди вважалися ознакою розкоші, тому їх установка в будинку буде говорити не тільки про відмінний смак, але ще і про матеріальне становище господаря будинку. Але варто пам’ятати про те, що цей матеріал буде дуже важко сприйматися в невеликих приміщеннях, тому його установлювати варто тільки в кімнатах з великим простором.

Мармурові пілястри є невеликими колонами, які виступають зі стіни і, як правило, не доходять до підлоги. Вони використовуються для того, щоб підкреслити певні зони приміщення або ж предмети.

Наприклад, вони створюються біля каміна або туалетного столика. Вони є прекрасним рішенням для оформлення віталень та залів.

Їх розкіш можна підкреслити поєднанням з бронзовими елементами. Слід пам’ятати про те, що вартість такого матеріалу цілком виправдана його характеристиками.

До них відносяться:

 

  • довговічність;
  • міцність;
  • створення атмосфери розкоші;
  • витонченість.