Які бувають типи волосся?

Кожна жінка, рано чи пізно, але стикалася з поганим станом волосся. І мова йде не про ті дні, коли вона забувала вимити голову або, після тривалої прогулянки, чи не розчісувалася. Мова йде про ті неприємні наслідки, які проявляються після неправильного догляду: рідкісне або, навпаки, занадто часте миття волосся, неправильний температурний режим води при митті голови, неправильне використання допоміжних засобів, тугі хвости або пучки, ігнорування тривожних сигналів організму і багато іншого.

RAMBUTОдна з найголовніших причин поганого зовнішнього вигляду голови, — коли жінка не знає свій тип волосся і використовує неправильні засоби по догляду за волоссям і шкірою голови, а через неправильний догляд волосся втрачає свою силу і красу.
Щоб правильно підібрати засоби, необхідно знати свій тип волосся. Незважаючи на те, що вони розрізняються за групами (наприклад, тонке), кольором (наприклад, каштанове), властивостями і довжиною, всього виділяється чотири типи волосся:

 

  • Нормальне — стає жирним через 3-4 дня після миття, за ним просто доглядати і, як правило, не потрібні додаткові засоби. Шампунь, який слід використовувати, може бути нейтральним або універсальним. Після миття обов’язково слід наносити кондиціонер для волосся. Два рази на місяць рекомендується використовувати скраб для шкіри голови.
  • Жирне — дуже швидко забруднюється, на жаль, часом вже ввечері волосся виглядає так, немов його давно не мили. Для миття голови рекомендується використовувати шампунь на основі трав і обов’язково обполіскувати волосся трав’яним відваром (кропива, календула, ромашка).
  • Сухе — стає жирним через тиждень після миття. Такому волоссю протипоказане сушіння гарячим повітрям і укладання за допомогою плойки. Шампунь повинен мати кремову основу, щоб забезпечити для волосся додатковий захист. Обполіскувати краще трав’яним відваром з додаванням вітамінів групи B.
  • Комбіноване — при такому типі волосся, кінчики сухі, а коріння швидко стає жирним. Таке волосся потрібно мити 3-4 рази в тиждень. Необхідний спеціальний шампунь, який зменшить саловиділення.

Не варто шукати шампуні, кондиціонери або маски для волосся, які підійшли б усім типам. Не забувайте також про те, що якщо волосся фарбоване, то слід підбирати ті засоби, які призначені для фарбованого волосся.

Для базової підтримки, досить використовувати засоби, призначені саме для вашого типу. У тому випадку, якщо проблема серйозна, то слід взяти себе в руки і звернутися за допомогою до фахівців: косметолога або навіть трихолога.