Які бувають струни для гітари

Початківцям музикантам необхідно багато дізнатися про техніку виконання пісень і про додаткові деталі для їх музичних інструментів. Збір флейти або окарини буде простим, так як від вас не буде потрібно замінювати їх складові. На відміну від таких цільних музичних інструментів з гітарою все йде трохи складніше. Насамперед після покупки постає питання: які найкраще купить струны в tos.in.ua починаючому музиканту?

На сайті https://tos.in.ua/ ви можете придбати безліч аксесуарів для музичних інструментів. В інтернет-магазині представлені основні види струн. Серед асортименту ви можете знайти синтетичні варіанти з нейлону і карбону. Струни першого типу відрізняються своєю м’якістю, вони не зашкодять пальці і є найбільш оптимальним варіантом для початківців гітаристів. Найчастіше їх купують для класичних гітар. Карбонові струни відрізняються міцним і дзвінким звучанням. Їх також використовують для гітар класичного типу.

Крім синтетичних варіантів інтернет-магазин https://tos.in.ua/ru/ продає металеві струни. Аксесуари для гітари подібного типу можна встановити тільки на інструмент з посиленою конструкцією. Тобто, він повинен відрізнятися підвищеною напругою завдяки анкера в грифі. Металеві струни поділяються на кілька видів:

  • Стандартний сплав бронзи для акустичних гітар. За допомогою таких струн можна домогтися в міру дзвінкого звуку.
  • Ще більш насичена мелодія створюється за допомогою фосфорної бронзи. Струни з даного матеріалу звучать менше верхніх частот, що також буде доречним для акустичної гітари.
  • Для бас-гітари і електрогітари підійдуть варіанти з нікелю. Звук з ними буде збалансованим і глибоким.
  • Сталеві струни купують для бас-гітар. З їх допомогою можна створювати агресивний звук.

Крім матеріалу можна розділити за розмірами. Наприклад, струни можуть бути:

  • тонкі і м’які (09-42);
  • помірно м’які (10-47);
  • середні (11-52);
  • досить товсті для масивних гітар (12-53);
  • товсті (13-56).

Чим товщі струни, тим складніше буде на них грати. На цю фразу початківцям музикантам варто звернути особливу увагу. Якщо ви хочете більш глибокого і агресивного звуку, то краще або налаштувати гітару під себе, або почекати до відпрацювання всіх основних акордів. Перший час пальці будуть хворіти навіть на м’яких струнах, товсті сильно зашкодять ваші руки. Краще поставити безпеку на перше місце.