Які бувають клатчі?

Клатч — це маленька сумочка, яка може бути відмінним аксесуаром як для вечірнього вбрання (для чого і купується найчастіше), так і для повсякденного виходу, припустимо, на роботу. Її головна особливість полягає в невеликих розмірах. Хоча окремі моделі володіють відмінною місткістю.

f2614678745b7e6667b576bcc8780ddbМатеріали з яких виготовляються клатчі

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент всіляких виробів. І в тому числі, різноманітний за матеріалами виготовлення. Величезним успіхом користуються моделі з натуральної шкіри. Їх якість гарантовано висока, так само, як і довговічність. Природно, що вартість такої сумочки буде трохи вищою.

В якості іншого популярного матеріалу можна привести в приклад екошкіру. Сьогодні вона користується попитом при виробництві буквально будь-яких аксесуарів. Вона володіє привабливим виглядом і більш доступною ціною.

Тканинні клатчі також існують. Як правило, мова йде про моделі, які прикрашені всілякими стразами і паєтками. Для щоденного використання, такі сумочки підходять не дуже добре.

Різновиди клатчей

Як вже було сказано вище, клатчі зараз пропонуються на будь-який смак і колір. До речі, колірна гамма у них дійсно велика. Ви можете з легкістю придбати, приміром, комбіновану модель різних кольорів.

Відрізняються клатчі за розміром. Ви можете купити аксесуар розміром з косметичку, а можете придбати містку модель, з габаритами практично повноцінної сумки. Кількість відділень так само буває різною. Природно, що чим більше кишеньок, тим зручніше. Сучасні моделі прикрашаються заклепками, стразами, блискавками та іншої фурнітурою.

Клатч є не тільки модним, але і дуже зручним аксесуаром. У ньому з комфортом можна розмістити всі необхідні жіночі дрібниці. Зазначимо, що він служить виключно жіночим аксесуаром.