Які бувають кавоварки для дому?

Якщо ви подумали про придбання кавоварки, то вам необхідно розібратися, на що потрібно звернути увагу при виборі кавоварки.

578ddea4d4cf024263991a77f7716518Кавоварки для дому дуже сильно відрізняються від професійних кавоварок. Вони розраховані на приготування невеликої кількості кави, тому і ціна у них набагато нижча, але вони набагато простіші в експлуатації.

Крім цього ви можете смотреть на каву лавацца, яку можна придбати за низькими цінами вже сьогодні.

Найбільшим попитом користуються крапельні та ріжкові кавоварки.

Кавоварка крапельного типу. Свою назву така кавоварка отримала через спосіб приготування кави, тобто через спосіб фільтрації. Кава засипається в спеціальну сіточку або одноразовий фільтр, які розташовуються безпосередньо під ємністю з водою. Нагріта до необхідної температури вода по крапельці пропускається через каву і в нижчу ємність збирається вже готовий напій. На приготування однієї порції піде декілька хвилин.

Основними перевагами кавоварки крапельного типу є простота у використанні та нижча ціна, ніж у крапельної.

Ріжкові кавоварки. Їх також називають кавоварками еспресо. Ці пристрої дорожчі, проте, кава виходить з м’якою пінкою і більш ароматною, ніж у крапельної кавоварки. У ріжковій кавоварці кава готується під високим тиском.

Ріжкові кавоварки бувають помпові і парові. У помпових кава готується в рази швидше, тому покупці часто віддають їм перевагу. Однак в парових кововарках температура води не доводиться до кипіння, і це сприятливо впливає на смак та аромат напою. Гурмани знають, що оптимальна температура води для кави — це 92 — 95 градусів.

Кавоварка ріжкового типу може бути оснащена капучинатором, завдяки якому можна отримати чашку кави зі збитими вершками. Як варіант, можна придбати цей прилад для збивання молока окремо.

Вибір кавоварки досить важливе питання, адже від цього залежить якість звареної вами кави. А якщо ви полюбляєте каву і маєте знайомих чи друзів, які варять вдома смачну каву, то розпитайте в них якими саме моделями вони користуються і можете придбати аналогічну собі.