Які бувають електровелосипеди

Кращий електровелосипед завжди, з дня появи, вважався дуже зручним і дуже навіть практичним засобом для поїздки з точки А в точку Б. Немає потреби витрачати гроші на заправку транспорту бензином або будь-яким іншим паливом. Не треба стояти в пробці, коли їздиш на машині. Не за тим, як сідати на громадський транспорт і перебувати в тисняві.

Основна відмінність електровелосипеда від звичайного — в наявності електродвигунів, які дозволяють їздити на велосипеді без використання мускульної сили. Але ніщо не заважає заощадити заряд двигуна і своїми ногами покриття педалі — електровелосипед цього не забороняє.

Розберемося, як повинен виглядати кращий велосипед, які вважаються найбільш якісними в 2021 році, а також на що варто звертати увагу при виборі на сайті https://torg-optom.com.ua/velosipedy/ehlektrovelosipedy/.

Що краще придбати — скутер або електровелосипед?

Ще один традиційний риторичне питання. На даний момент, зробити електровелосипед, аналогічний за всіма параметрами 50-72 сс скутеру, не складе ніяких труднощів. Особливо, якщо збирати кастом. Тому, далі вибирати потрібно самостійно. З точки зору експлуатації електровелосипед набагато більш практичний і надійний. Відсутні проблеми з постійно необхідним ремонтом, немає ризику застрягти десь на іншому кінці міста і не повернутися додому.

Електровелосипед можно зберігати прямо вдома, він не випромінює неприємні запахи, набагато зручніше для катання на природі. Для управління електровелосипедом не потрібні права і оформлення в гибдд. Використання такого велосипеда обходиться набагато дешевше. Важливо відзначити і загальний низький вага пристрою (в порівнянні з аналогічним скутером — 30 кг проти 150). Головне обмеження даний момент — відсутність можливості зарядити велосипед десь в полі, проте і це легко вирішується установкою додаткового акумулятора, який збільшить пробіг велосипеда з підкручуванням до 120-150 км.

Кращі триколісні електровелосипеди

Триколісні велосипеди на сьогоднішній день досить популярні через стійкості і можливості взяти більший за вагою вантаж. Як правило, такий велосипед оснащують сидіннями і кермом, які можна налаштовувати.

Самий швидкісний електровелосипед

Зараз найшвидший електровелосипед їздить зі швидкістю 115 км / год. Показник істотний, і явно не залишить байдужими цінителів прогресивних рішень і інновацій в електротранспорті. Мова йде про Gulas Pi1S. Модель обладнана найпотужнішою силовою установкою, яка видавлює цілих 38 кінських сил.

Однак міць і габарити пов’язані один з одним дуже тісно. Електровелосипед важить 128 кг, що досить багато для такого виду транспорту. Великі габарити і солідну вагу роблять електричний велосипед дуже схожим на мотоцикл.

Зайняти перше місце в рейтингу агрегат зміг ще і в силу значних експлуатаційних характеристик і допоміжних елементів. Дорогий електротранспорт оснащений телескопічною амортизаційної вилкою, а також висококласним заднім амортизатором.

На особливу увагу заслуговують колеса. Вони також більше нагадують мотоциклетні аналоги, ніж велосипедну версію.