Які аксесуари в тренді?

Для того щоб підкреслити будь-який образ необхідні аксесуари. Вони доповнять ваш образ і зроблять його незабутнім для оточуючих. Отже, давайте розберемося які ж аксесуари стали особливо модними в 2018 році.

chanel_altuzarra_fashion_222_6Аксесуари для волосся

Волосся — це гордість кожної жінки, а для того щоб ваша зачіска виглядала завершеною і більш привабливою, модні експерти радять використовувати аксесуари для волосся. Сучасні дизайнери розробляють такі прикраси на різні стилі, які підійдуть кожній представниці прекрасної статі. Прикраси для волосся — це різноманітні діадеми, корони, шпильки, затискачі і гумки. Діадеми і корони повинні бути прикрашені масивним камінням і стразами. Так само останнім часом набули великого поширення обідки з живих і штучних квітів, вони надають загадковість дівчині.

Модні сережки

Серед усього розмаїття прикрас для вух найбільш популярні в цьому році сережки-ланцюжки, вони зручні і міцні. На думку сучасних дизайнерів зараз набирають популярність асиметричні сережки, вони відрізняються один від одного за формою, кольором і розмірами. Залишається в моді варіанти сережок з перлами — це класика, яка, на думку дизайнерів, завжди буде залишатися в тренді. Сережки з перлів модні в цьому сезоні відрізняються від своїх попередників масивністю, яка надає граціозність прикрасам.

Ланцюжки, підвіски, кулони і намиста

Підвіски і кулони носили з найдавніших часів і в наш час вони не втратили свою унікальність. У наш час дизайнерами розроблено безліч різноманітних прикрас на шию від мінімалістичних підвісок до величезних намист. Зараз найбільш популярні підвіски у вигляді замків, сердець, риб, птахів, тварин, вони загадкові і несуть знак відомий тільки своїй власниці. На модних показах в Нью-Йорку і Парижі були представлені намиста з великим камінням у вигляді квітів, такі відмінно підійду до сукні з декольте.