Яке взуття носити під час вагітності?

Активний спосіб життя — це запорука гарного настрою, відмінного здоров’я і самопочуття. Він корисний будь-якій людині, а особливо вагітним жінкам.

 

 

Під час вагітності жінка може багато разів змінити свій зовнішній вигляд, і не тільки тому, що їй це подобається, але і тому, що їй це просто необхідно. Звичайно, в першу чергу на це впливає приріст ваги. І це цілком нормально, так як організм в цей період споживає їжі в два рази більше. Тому для нормального протікання вагітності майбутнім мамам лікарі рекомендують більше рухатися (прогулянки, ходьба, фізичні вправи). І одяг, і взуття повинні бути зручні і комфортні.

 

 

obuv_dlya_beremennyh_1

Безумовно, взуття на високих підборах має ефектний вигляд, але зараз вам доведеться про нього на якийсь час забути, і звернути увагу на низький каблук. Туфлі, чобітки, тапочки, босоніжки, черевики, сандалі, а також інші види взуття в наш час представлені в широкому асортименті, тому як для класичного костюма, так і для вечірнього плаття ви зможете підібрати відповідне взуття на маленькому стійкому каблуці або зовсім без нього.

 

 

Але бувають виняткові випадки, наприклад ви коли вибираєте весільні туфлі. В цьому випадку можна вибрати каблучок, але якщо ви впевнені що він вам не нашкодить.

 

 

У період вагітності взуття краще купувати, орієнтуючись на його якість, тобто воно обов’язково повинно бути виготовлене ​​з натуральних матеріалів. Воно повинне бути зручним й легким. Вагітна жінка повинна відчувати мінімум незручності, і відчувати себе комфортно. В першу чергу звертайте увагу на зручність і стійкість. З розвитком малюка в утробі матері відбувається збільшення матки, поступово росте живіт, жінка набирає вагу. Звичайно, все це є додатковим навантаженням на весь її організм, а особливо на хребет.

 

 

Варто відзначити і те, що якщо поперек більше прогинається в результаті неправильної постави (що виникає в результаті використання взуття на дуже високих підборах), то може змінитися розташування матки, а живіт буде провисати. Відповідно, шкіра в області живота розтягується, і як наслідок утворюються складки, яких вже буде дуже складно позбутися. Виникає неприємне відчуття, дискомфорт, якого можна буде уникнути тільки шляхом носіння взуття без каблука. Запам’ятайте, що тільки правильно підібране взуття позбавить вас від судом у ногах, загальної втоми, варикозного розширення вен і поперекових болів. Завдяки невимушеності і легкості у вас завжди буде відмінний настрій і прекрасне самопочуття.