Яке весілля без стиліста?

Кожній дівчині хочеться бути королевою на власному весіллі, і тому все більше наречених звертаються до послуг весільних стилістів, які створюють продуманий образ, підбираючи зачіску, макіяж, вбрання та аксесуари. 

pakiety_slubneДіадема для Золотоволоски

Весільна зачіска багато в чому задає тон всьому образу. Для наречених з довгим волоссям існує три варіанти: а) розпущене волосся хвилями, локонами або пряме; б) зачіска – як висока, так і з волоссям, зібраним на потилиці; в) коса або коси. На волоссі середньої довжини добре виглядають вишукані аксесуари – намистини, стрази, декоративні шпильки, біжутерія, сітки, банти. Гарні зачіски з чубчиком, а також з грецькими нотками. Але справжньою перевіркою професіоналізму стиліста є весільна зачіска для короткого волосся. Але ніщо так не підкреслить жіночність нареченої, як коротка весільна зачіска з квітами або зачіска з діадемою.

Між іншим, на сайті https://www.etsy.com/shop/SenceOfBeauty/ можна вигідно придбати красиві та якісні аксесуари для нареченої за вигідною ціною. Вони неодмінно підійдуть для вашого стилю на весіллі.

Стати зіркою

Те, що весільний макіяж повинен прикрашати наречену, поєднуватися з зачіскою і відповідати образу, зрозуміло всім, але тільки весільний стиліст знає, що цього недостатньо – адже нареченій доведеться побути і фотомоделлю, і актрисою. Щоб добре вийти на фотографіях і відео, макіяж повинен бути бездоганно виконаним із застосуванням самої якісної косметики і здатним зберегти свіжість до кінця свята. З ходу його не підбереш, і тому стилісти рекомендують за кілька днів до весілля провести репетицію, «примірявши» кілька варіантів, з тим, щоб виглядати в головний день не гірше, ніж справжня зірка.

Найкращий варіант

Визначитися з вибором весільного образу допоможе портфоліо стиліста, з яким можна ознайомитися на сайті або вживу. Короткі відеофільми дозволять побачити не тільки результат, але і процес роботи стиліста.