Яке спортивне взуття носити восени 2020?

2020 рік висуває нові вимоги до моди, що стосуються взуття. Якщо розглядати спортивний напрямок, то можна вивести певні закономірності. Важливо правильно підійди до придбання взуття. Тоді можна розраховувати на створення приголомшливого образу.

avatarka-18-600x400Модні тенденції взуття восени 2020

Стиль нерозривно пов’язаний з течіями моди. Цей факт варто розуміти. Замислюючись про те, яке спортивне взуття в моді восени 2020 року, жінки повинні дотримуватися наведених далі пунктів, які є основою успішного вибору:

1. Особливим стилем завжди відрізнялися білі кроссовки. У поточному сезоні в моді буде білий колір. Шикарно виглядають ті моделі, які мають високу платформу. При цьому важливим є той факт, щоб платформа і самі кросівки були чистого білого кольору.

2. Яскраві кеди та кросівки будуть в тренді. Потрібно тільки орієнтуватися на те, щоб їх колір збігався з малюнком або оформленням верху одягу. Якщо таке поєднання не досягається, то акцент ставлять на те, щоб основний колір кросівок або їх кольорові лінії збігалися зі смужками на штанах або з іншими деталями низу одягу.

3. Особливим колоритом будуть відрізнятися ті кросівки, що нагадують футбольні бутси. Зрозуміло, великих шипів не буде, адже у взутті планується ходити по міських вулицях, а не бігати по полю. Зате стиль оцінять оточуючі люди. Моделі з натуральної шкіри будуть користуватися особливим попитом.  Якщо є вставки під шкіру крокодила або рептилії, то потрібно орієнтуватися на таке взуття. Воно в тренді.

4. Кеди з пряжкою і/або медальйонами — особливий тренд. При цьому добре виглядає коричневе і салатове взуття, яке буде підкреслювати хороший смак. Втім, колір може бути будь-яким, аби він підходив під одяг. Тільки важливо врахувати момент. Полягає він в наявності пряжки. Це особливий шик.

5. Якщо вибирати кеды, то потрібно орієнтуватися на моделі, що мають високу халяву. Такий варіант хороший для осені. З кедами можна надягати спортивні штани або джинси, заправляючи їх під халяву. Втім, таке взуття любить і короткі спідниці та шорти.

6. Не тільки чоботи, але і кросівки металевого кольору будуть користуватися особливим попитом. Тільки важливо врахувати момент: взуття такого кольору красиве, але тільки якісні моделі будуть виглядати добре. Це та основа, на яку варто поставити акцент. Дешеві кросівки краще обійти стороною. Металевий колір може мати і блискітки. Втім, краще орієнтуватися на «металік». Дане колірне рішення буде особливо актуальним.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині Kedoff.net ви можете придбати якісне взуття за найдоступнішими цінами вже зараз.

Рекомендація

Якщо кеди чи кросівки обрані в одному кольорі, то акцент варто поставити на шнурівці. Навіщо користуватися стандартним варіантом? Можна скористатися «драбинкою» або іншими незвичайними різновидами шнурування. Тоді будуть правильно розставлені акценти. До речі, висока платформа у спортивному жіночому взутті теж в тренді. Даний момент потрібно врахувати, здійснюючи придбання. Звертати увагу потрібно на якість з’єднань.